Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівський старостинський округ

Новини

20.10.2010 16:56

ВДРУГЕ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ |  Різне

У ІV Всеукраїнському зльоті юних лісівників команда нашої області, яку представляли найкращі шкільні лісництва Підгір’я, виборола найвищу нагороду - гран-прі.
- Торік цей захід проходив у Рівному і у ньому буковинцям вдалося здобути переконливу перемогу. А за правилами, наступний зліт повинен відбутися там, куди поїхало “золото”, - розповідає керівник команди з Комарівців Мирослава Бідулько. - Отож, гостей щиро приймали на своїй землі ми та старожадівці.
Гарні знання продемонстрували вихованки шкільних лісництв - дев’ятикласниця Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ольга Юркевич  та восьмикласниця Христина Рибак з Старожадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник В. В. Казимірко), яких ви бачите на знімку.
- Наступний зліт юних лісівників знову ж таки буде проходити на теренах Чернівецької області. Це - висока честь для нас, - каже пані Мирослава.
В учасників з різних регіонів України залишилися гарні враження про наш квітучий буковинський край, адже за період перебування вони не лише змагалися, але й здійснили чимало цікавих, захоплюючих екскурсій.
  • Автор:Емілія СЛЮСАР.
  • Джерело: "Рідний край" від 15.10.2010