Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівський старостинський округ

Новини

04.10.2010 12:41

НАША ДИРЕКТОР - НАЙКРАЩА  |  Освіта

Хто колись завітав на шкільне подвір’я, міг побачити ознаки справжньої сільської хазяйновитості -воно з смаком впорядковане, у квітах, в які директор закохана усе своє життя.
На педагогічній ниві працює уже чверть століття. Свою трудову діяльність розпочала у рідному селі. А неполегливість, праця, професіоналізм підняли молоду вчительку на сходинку директора ще дев’ять років тому. Вона зуміла згуртувати колектив, навчила сотні дітей ставити перед собою мету та досягати її, вірити у себе, у життя.
У вирі щоденних клопотів Ніна Василівна обов’язково віднайде час для молодих спеціалістів і допоможе в організації роботи, дасть слушну пораду, як знайти оптимальний вихід з складної ситуації.
За доброю порадою до неї звертаються батьки, колишні учні, школярі, бо знають, що для цієї жінки не існує перепон, їй не властиві хандра, сумніви, адже керується девізом “Тільки вперед, ніколи не зупинятися на досягнутому”.
При школі будують великий спортивний зал. А ще багато років разом з усіма односельчанами мріє про нову школу.
Така вона, наша Ніна Василівна, красива, молода, не зважаючи на плин часу. Нехай же збуваються гарні задуми, добрими справами вінчається кожна прожита днина, нехай те світло, яке дарує людям, повертається до неї сторицею, зігріває, додає енергії, творчої наснаги для праці на благо підростаючих поколінь. Ми шануємо, поважаємо і любимо Вас. З святом, дорога наша.

  • Автор:З повагою - батьківський комітет.
  • Джерело: "Рідний край" від 01.10.2010