Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Великокучурівська сільська рада
Контактна інформація

59052, с. Великий Кучурів, с.Великий Кучурів, Сторожинецький район, Чернівецька область тел. (03735) 67-3-86
факс. (03735) 67-2-56
vkuchurov67386@ukrpost.ua
v.kuchuriv@i.ua
http://gromady.cv.ua/st/rada/220/
Оголошення

Шановні небайдужі жителі Великокучурівської ОТГ! У рамках реформування системи інституційного догляду та виховання дітей Законом України "Про державний бюджет на 2018 рік" на Чернівецьку область передбачено кошти в сумі 6,3 млн.грн., для створення дитячого будинку сімейного типу, в якому зможуть виховуватися діти - сироти, діти позбавлені батьківського піклування. Звертаємось до всіх хто має щиру душу та чуйне серце взяти на виховання дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з метою відкриття Будинку сімейного типу на території нашої громади. За детальною інформацією звертатись до виконавчого комітету Великокучурівської сільської ради.

Шановні жителі Великокучурівської ОТГ! З 26 березня по 30 травня 2018 року оголошується двомісячник з благоустрою території населених пунктів Великокучурівської ОТГ. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом сільської ради 23 березня 2018 року. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою території населених пунктів громади сільська рада закликає всіх жителів громади привести до належного та естетичного стану прибудинкові території, території кладовищ, зупинки громадського автотранспорту, територій установ та підприємств, зони відпочинку. Кожен мешканець Великокучурівської громади має змогу долучитись до щорічного двомісячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір'ї, прилеглі території вулиць,присадибних дділянок, сільських кладовищ. Разом із родиною та сусідами висадити дерева, декоративні кущі та квіти. Необхідно пам'ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!.

ОГОЛОШЕННЯ! ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! 04 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СНЯЧІВ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ (СХОДКА) ЖИТЕЛІВ СЕЛА СНЯЧІВ ПОЧАТОК о 14:00 год. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 РІК; 2. ЗВІТ СТАРОСТИ СЕЛА СНЯЧІВ ЗА 2017 РІК; 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ; 4. ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ; 5. ІНШІ ПИТАННЯ.

ОГОЛОШЕННЯ! ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! 28 СІЧНЯ 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ (СХОДКА) ЖИТЕЛІВ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ПОЧАТОК о 14:00 год. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 РІК; 2. ЗВІТ СТАРОСТИ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ЗА 2017 РІК; 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ; 4. ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ; 5. ІНШІ.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НАСТАННЯМ ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ВИВІЗ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА СІЛЬСЬКЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ У ВЕСНЯНИЙ ПЕРІОД, ПРО ПОЧАТОК ВИВОЗУ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО. ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!!! З ПОВАГОЮ ВИКОНКОМ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

До відома депутатів та жителів Великокучурівської об’єднаної територіальної громади! У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради повідомляє про початок громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості стосовно Детального плану території для зміни цільового призначення землі з «іншого сільськогосподарського призначення» на землі для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» площею 0,0671 га, яка знаходиться за адресою вул. Головна, с. Великий Кучурів. Ознайомлення із проектом детального плану та подання пропозицій і зауважень буде проводитись з 07.12.2017 в приміщенні Великокучурівської сільської ради.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ ОТГ НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ ПО ЯКИХ МОЖНА ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ, ПРИ ПОТРЕБІ ЧИ У ВИПАДКАХ: 1. ЗАМІНА ЛАМП ТА ФОНАРІВ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ - ЕЛЕКТРИК МАКСИМЮК РУСЛАН ЯКИМОВИЧ - ТЕЛ. 0505226278; 2.НЕЯКІСНЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЗДІЙСНЕННЯ ПІДСИПКИ В ОЖЕЛЕДИЦЮ ТА РОЗЧИЩЕННЯ ДОРІГ - ЗАСТУПНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ГАЛАН ІГОР ДМИТРОВИЧ - ТЕЛ.0956042326; 3. БЕЗКОШТОВНА ПЕРВИННА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ - ЮРИСТКОНСУЛЬТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІОНУЦ СІЛЬВІЯ ПЕТРІВНА - ТЕЛ.67-3-87, МОБ.0509512826; 4. ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА - ТЕЛ. 60-0-03, 103, МОБ. 0673732616; 5.СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА - НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ - ГУБКА ДІАНА ВАСИЛІВНА - ТЕЛ. 0977142551; 6.ПОЖЕЖНА - ТЕЛ. 67-9-01, МОБ. 0990751631; 7. ПОЛІЦІЯ - ТЕЛ. 2-19-60, МОБ. 0661516875

До відома депутатів та жителів Великокучурівської об’єднаної територіальної громади 22 вересня 2017 року в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбудеться засідання 20 сесії 7 скликання початок о 10 годині

Шановні жителі громади! Звернутись до Вас мене змусили події, які відбуваються в останній час в житті нашої громади. Думаю, що більшість із Вас ознайомлені про це у соціальних мережах, приватних розмовах, аналізують роботу сесій ради, інших заходів, що проходять у населених пунктах громади. Складається таке враження, що всі сили невеликої групи громадських активістів, окремих депутатів та окремі особистості розпочали «інформаційну війну» проти мене, як керівника громади і все, що зроблено і до чого ми йшли два роки після об'єднання - нічого не вартує і немає позитивного. Не буду перераховувати, що зроблено. Лишень хочу відмітити одне, що ця інформаційна війна, невдоволення, перекручування подій і фактів стосується в першу чергу не тільки мене, як особистості, а жителів усієї громади і складається думка у багатьох із нас, що все це робиться, щоб будь-яким способами довести все до того, що ми не спроможні, що ми не можемо надалі існувати, бо ми не такі. І нас приєднають або доєднають. Куди? До Сторожинецької громади, Чернівецької. Але ми вже не ті. Ми там були і Ви знаєте, що ми вартували там. Життя продовжується. Назад дороги немає. Процес децентралізації безповоротній. Така сьогодні політика відносно органів місцевого самоврядування. Ми на цей шлях ступили першими у Сторожинецькому районі. Це дало змогу отримати значні кошти на розвиток інфраструктури населених пунктів громади. Однак, хочу зауважити, що кошти, які передбачені на медичну або освітню субвенцію не можуть так просто бути використані на інші потреби, а кошти інфраструктури мають бути використані по призначенню. Розумію, що ми живемо у нових умовах і хочемо жити по європейським міркам. Хочемо і прагнемо цього. А тому ми господарі у своєму селі, громаді і в першу чергу маємо думати про це. Я розумію, що не у всіх може бути до мене симпатія або антипатія. Але це не повинно впливати на життя громади, бо тут дійсно живуть розумні, роботящі люди, тут ростуть наші діти та онуки і нам не повинно бути байдужа доля громади. Я особисто, колектив апарату сільської ради, значна частина депутатського корпусу готові до спілкування та співпраці. Закликаю всіх жителів громади зберегти наші надбання та позитивні наслідки діяльності ради. Утримати громаду в цей нелегкий час, адже перші кроки децентралізації важкі. І щоб нам не було соромно перед собою та майбутнім поколінням, що ми втратили те, до чого прагнули і прийшли. Насамкінець, хочу зауважити, що громада починається з кожного із нас. Ми від громади хочемо все. А що кожний із нас особисто для цього зробив? В першу чергу – це чесна сплата місцевих податків і зборів, благоустрій прилеглої території та розуміння того, що ми є господарями своєї громади і ми не робимо для когось, а для себе і для майбутнього покоління.