Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Великокучурівська сільська рада
Контактна інформація

59052, с. Великий Кучурів, с.Великий Кучурів, Сторожинецький район, Чернівецька область тел. (03735) 67-3-86
факс. (03735) 67-2-56; (03735) 67-3-70
otg_24_309.ukr.net@ukr.net
v.kuchuriv@i.ua
http://gromady.cv.ua/st/rada/220/
Оголошення

Великокучурівська сільська рада доводить до відома фізичних осіб, які є власниками ВРХ, що відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107, фізичним особам надається дотація на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році. Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: • за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 грн за голову; • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 грн за голову; • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 грн за голову. • У загальному підсумку, дотація за молодняк дорівнюватиме 2 500 грн із розрахунку на одну голову молодняка. Для отримання дотації фізичним особам потрібно подати у Великлкучурівську сільську раду копії таких документів: 1. паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку. У випадку утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; 2. паспорт громадянина України; 3. реквізити відкритого рахунку в банку; 4. документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті). Зазначені документи приймаються упродовж бюджетного року до 1 травня; до 1 вересня; до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики. При формуванні запиту до Єдиного державного реєстру тварин , окремо по кожному власнику тварини потрібно вказати: • населений пункт, вулицю і номер будинку; • ПІБ фізичної особи –власника тварини; • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер праспорта; • адресу місцезнаходження господарства. За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний термін надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб — власників тварин. Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка. Великокучурівська сільська рада нагадує власникам тварин, що бюджетні дотації надаватимуться лише на тих тварин, які ідентифіковані та зареєстровані у встановленому порядку!!!

До відома депутатів сільської ради та жителів громади! Доводимо до Вашого відома, що 30 травня 2018 року 0 10-00 годині відбудеться засідання ХХVІІІ сесії УІІ скликання.

ОГОЛОШЕННЯ! ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! 04 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СНЯЧІВ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ (СХОДКА) ЖИТЕЛІВ СЕЛА СНЯЧІВ ПОЧАТОК о 14:00 год. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 РІК; 2. ЗВІТ СТАРОСТИ СЕЛА СНЯЧІВ ЗА 2017 РІК; 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ; 4. ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ; 5. ІНШІ ПИТАННЯ.

ОГОЛОШЕННЯ! ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! 28 СІЧНЯ 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ (СХОДКА) ЖИТЕЛІВ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ПОЧАТОК о 14:00 год. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 РІК; 2. ЗВІТ СТАРОСТИ СЕЛА ТИСОВЕЦЬ ЗА 2017 РІК; 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ; 4. ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ; 5. ІНШІ.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НАСТАННЯМ ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ВИВІЗ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА СІЛЬСЬКЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ У ВЕСНЯНИЙ ПЕРІОД, ПРО ПОЧАТОК ВИВОЗУ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО. ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!!! З ПОВАГОЮ ВИКОНКОМ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

До відома депутатів та жителів Великокучурівської об’єднаної територіальної громади! У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради повідомляє про початок громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості стосовно Детального плану території для зміни цільового призначення землі з «іншого сільськогосподарського призначення» на землі для «будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» площею 0,0671 га, яка знаходиться за адресою вул. Головна, с. Великий Кучурів. Ознайомлення із проектом детального плану та подання пропозицій і зауважень буде проводитись з 07.12.2017 в приміщенні Великокучурівської сільської ради.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ ОТГ НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ ПО ЯКИХ МОЖНА ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ, ПРИ ПОТРЕБІ ЧИ У ВИПАДКАХ: 1. ЗАМІНА ЛАМП ТА ФОНАРІВ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ - ЕЛЕКТРИК МАКСИМЮК РУСЛАН ЯКИМОВИЧ - ТЕЛ. 0505226278; 2.НЕЯКІСНЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЗДІЙСНЕННЯ ПІДСИПКИ В ОЖЕЛЕДИЦЮ ТА РОЗЧИЩЕННЯ ДОРІГ - ЗАСТУПНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ГАЛАН ІГОР ДМИТРОВИЧ - ТЕЛ.0956042326; 3. БЕЗКОШТОВНА ПЕРВИННА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ - ЮРИСТКОНСУЛЬТ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІОНУЦ СІЛЬВІЯ ПЕТРІВНА - ТЕЛ.67-3-87, МОБ.0509512826; 4. ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА - ТЕЛ. 60-0-03, 103, МОБ. 0673732616; 5.СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА - НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ - ГУБКА ДІАНА ВАСИЛІВНА - ТЕЛ. 0977142551; 6.ПОЖЕЖНА - ТЕЛ. 67-9-01, МОБ. 0990751631; 7. ПОЛІЦІЯ - ТЕЛ. 2-19-60, МОБ. 0661516875

До відома депутатів та жителів Великокучурівської об’єднаної територіальної громади 22 вересня 2017 року в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбудеться засідання 20 сесії 7 скликання початок о 10 годині

Шановні жителі громади! Звернутись до Вас мене змусили події, які відбуваються в останній час в житті нашої громади. Думаю, що більшість із Вас ознайомлені про це у соціальних мережах, приватних розмовах, аналізують роботу сесій ради, інших заходів, що проходять у населених пунктах громади. Складається таке враження, що всі сили невеликої групи громадських активістів, окремих депутатів та окремі особистості розпочали «інформаційну війну» проти мене, як керівника громади і все, що зроблено і до чого ми йшли два роки після об'єднання - нічого не вартує і немає позитивного. Не буду перераховувати, що зроблено. Лишень хочу відмітити одне, що ця інформаційна війна, невдоволення, перекручування подій і фактів стосується в першу чергу не тільки мене, як особистості, а жителів усієї громади і складається думка у багатьох із нас, що все це робиться, щоб будь-яким способами довести все до того, що ми не спроможні, що ми не можемо надалі існувати, бо ми не такі. І нас приєднають або доєднають. Куди? До Сторожинецької громади, Чернівецької. Але ми вже не ті. Ми там були і Ви знаєте, що ми вартували там. Життя продовжується. Назад дороги немає. Процес децентралізації безповоротній. Така сьогодні політика відносно органів місцевого самоврядування. Ми на цей шлях ступили першими у Сторожинецькому районі. Це дало змогу отримати значні кошти на розвиток інфраструктури населених пунктів громади. Однак, хочу зауважити, що кошти, які передбачені на медичну або освітню субвенцію не можуть так просто бути використані на інші потреби, а кошти інфраструктури мають бути використані по призначенню. Розумію, що ми живемо у нових умовах і хочемо жити по європейським міркам. Хочемо і прагнемо цього. А тому ми господарі у своєму селі, громаді і в першу чергу маємо думати про це. Я розумію, що не у всіх може бути до мене симпатія або антипатія. Але це не повинно впливати на життя громади, бо тут дійсно живуть розумні, роботящі люди, тут ростуть наші діти та онуки і нам не повинно бути байдужа доля громади. Я особисто, колектив апарату сільської ради, значна частина депутатського корпусу готові до спілкування та співпраці. Закликаю всіх жителів громади зберегти наші надбання та позитивні наслідки діяльності ради. Утримати громаду в цей нелегкий час, адже перші кроки децентралізації важкі. І щоб нам не було соромно перед собою та майбутнім поколінням, що ми втратили те, до чого прагнули і прийшли. Насамкінець, хочу зауважити, що громада починається з кожного із нас. Ми від громади хочемо все. А що кожний із нас особисто для цього зробив? В першу чергу – це чесна сплата місцевих податків і зборів, благоустрій прилеглої території та розуміння того, що ми є господарями своєї громади і ми не робимо для когось, а для себе і для майбутнього покоління.