Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Нові Бросківці (Сторожинецький район)

Новини села

16.05.2011 11:58

ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ПІДГІР’Я  |  Діяльність органів виконавчої влади

Нещодавно Президент України призначив мене головою Сторожинецької районної державної адміністрації. Усвідомлюючи всю відповідальність, яка покладена на виконавчу гілку влади в регіоні, прагнутиму, щоб наше Підгір’я посідало передові позиції у рейтингу серед інших районів Буковини. Це, звісна річ, залежить від усіх нас, але найперше -від того, як спрацюють в тих чи інших ситуаціях представники владних інституцій як на районному рівні, так і на місцях. Йдеться про те, чи займемо вичікуючу позицію, покладаючись на фінансові вливання “згори”, що неминуче призведе до, так би мовити, животіння, чи зуміємо не тільки бути ефективними споживачами коштів з центру, але й запрацює наша, властива буковинцям, тямущість, передбачуваність і, власне, газдовитість.
Безперечно, щоб усі ці, характерні для жителів нашого краю, якості ефективно запрацювали, має бути відповідна реакція і представників влади, як генератора конструктивних ідей.
Відрадно, що чимало в цьому плані зроблено в минулому та цьому році. Принаймні, залучення інвестицій у сільське господарство, яке вилилось у, скажімо, відкриття “Буковинського млина”, ферми індиків у Панці, інші напрацювання заслуговують на увагу.
Водночас такі позитиви у цьому та іншому напрямках не повинні нас заспокоювати і розхолоджувати. Тільки постійний рух вперед і ефективність подальших кроків, втілення ідей, які ставить перед нами Президент України, Кабмін, обласна державна адміністрація та й, зрештою, наше повсякденне життя, може в перспективі якщо не докорінно змінити, то, принаймні, суттєво поліпшити якість життя у багатьох сферах.
Тому, ще раз підкреслюю, в цьому плані дуже багато залежить від ефективності роботи представників влади.
Зважаючи на це, а також на те, що нині формуємо команду, яка оперативно, з високим коефіцієнтом корисної дії, має втілювати в життя покладені завдання, вважаю за необхідне, щоб нині громада поставила оцінку діяльності влади, керівникам, які працюють на тих чи інших посадах. Не зважаючи на їхню партійну приналежність чи політичні симпатії. Бо, за великим рахунком основне наше завдання - розвиток Сторожинеччини. За це, як її уродженець, як голова райдержадміністрації постійно вболіватиму.
Саме з цих міркувань вважаю за необхідне провести вивчення громадської думки, соціологічні дослідження і почути від громади оцінку роботи заступників голови райдержадміністрації, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, як, зрештою, і керівників інших підприємств, організацій, установ у регіоні.
Маю надію, що незаангажованість та об’єктивність будуть переважати у ваших оціночних судженнях. Як, водночас, хотілося б почути пропозиції щодо зміцнення співпраці влади і громади району. Це важливо для всіх нас, для подальшого розвитку Підгір’я. Тож, ваші зауваження, пропозиції, оцінки районна державна адміністрація приймає за адресами:
м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 6а, райдержадміністрація; е-mail: vnutrpolit@mail.ru; приймальня голови   райдержадміністрації - 2-17-43; сектор внутрішньої  політики райдержадміністрації - 2-15-04.
Сподіваюсь на щире, безпосереднє і конструктивне спілкування з усією громадою Підгір’я. Заздалегідь вдячний.
  • Автор:Франц ФЕДОРОВИЧ, голова райдержадміністрації.
  • Джерело: "Рідний край" від 13.05.2011 року