Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Нові Бросківці (Сторожинецький район)

Новини села

08.02.2011 10:54

I ДУША її ЛІКУЄ |  Медицина

Про фах медика І. В. Манзюк з Нових Бросківців мріяла чи не з дитинства. Маленька Івонна захоплювалася тоді всім, що так чи інакше було причетним до цієї професії. А особливо кінофільмами, в яких розповідалося про представників медичної галузі. І так хотілося швидше вирости, щоб, нарешті, одягнути білий халат й лікувати хворих.
А коли закінчила восьмирічну місцеву школу, то питання, де продовжити навчання, у родині не виникало. Всі знали: обере медицину. Тому без вагань вступила у Вашківецьке медичне училище. Після його закінчення отримала направлення у Сторожинецьку центральну лікарню. А коли відпрацювала шість років, у 1985-му була переведена у рідне село завідуючою медичним профілакторієм. Ще через п’ять літ очолила невеличкий колектив тамтешнього фельдшерсько-акушерського пункту. З 2005-го року і до нині Івонна Василівна працює медичною сестрою амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Отже, за плечима у жінки -солідний стаж роботи. За цей час вона стала досвідченим фахівцем, вмілим спеціалістом, має великий досвід. І не тількі згадані якості характеризують цю людину, а, передусім, те, що вона має прекрасну душу, щира, привітна. І  якщо у селі раптом комусь стало зле -спішить на допомогу. Лікує не лише медичними препаратами, але й щирим словом, яке, іноді буває більш цілющим  за медикаменти.
Чоловік нашої героїні - Ілля Васильович - працює пліч-о-пліч з нею: він - водій медичного автомобіля. Влаштувався на цю роботу з того часу, як лише відкрили заклад нового типу. Родом - з Бобівців, та по-праву вже вважає себе новобросківчанином, бо мешкає тут три десятки літ. Разом з дружиною виростили та одружили четверо дітей - синів Андрія, Івана, Вадима та доньку Марічку, яка трудиться поруч з батьками. І живе разом з ними теж, хоча має вже свою сім’ю.
Найбільша радість для подружжя Манзюків - їхні любі внучата. Четверо їх у них - Славік, Кирило, Олександр та Ілона. А ще для них, як власні діти - невістки Аліна, Світлана, Марічка та зять Руслан. І зібралася нещодавно ця вся дружна родина на гарний ювілей Івонни Василівни. Кожен добирав якнайкращі слова для любої і милої дружини, матусі і бабусі, бо заслужила вона на них. До привітань долучилися й сім’ї Івана Токарюка, Івана Кривка, Михайла Кривка, Віталія Георгійчука, Михайла Багрія та Флоріки Кондрюк. Саме вони завітали у редакцію і просили знайти місце на сторінках часопису для гарної людини. Як казали, Людини з великої літери.

  • Автор:Емілія СЛЮСАР.
  • Джерело: "Рідний край" від 28.01.2011