Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Нові Бросківці (Сторожинецький район)

Новини села

04.10.2010 15:04

У День туризму - на природу |  Туризм

Майже п’ятдесят наших краян відзначили День туризму в оздоровчому таборі «Лунка», куди запросила їх начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Ірина Давидчук. Програма була насиченою. У ній - конкурси на кмітливість, випуск стінгазет, спортивні ігри, похід у ліс у пошуках грибів, танці, співи під гітару біля вогнища… Це далеко не все, що запропонували присутнім. А в їдальні чекали смачні страви, про які подбала директор табору Регіна Кулюк.
На святкування завітали народний депутат України Іван Попеску, відповідальний секретар Міжрегіонального об’єднання румунської спільноти України, депутат обласної ради Ауріка Божеску, голова районної державної адміністрації Петро Брижак.
Нагадаємо, що минулого року у День туризму культпрацівники, держслужбовці та інші небайдужі до туризму краяни здійснили мандрівку до дендропарку «Софіївка» та могили Тараса Шевченка у Каневі. Позаторік - побували у розважальному комплексі «Лісовичок», що у Зрубі-Комарівському. Проте, за словами очевидців усіх святкувань, цьогорічний День туризму був найбільш масовим.
  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 01.10.2010