Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Нові Бросківці (Сторожинецький район)

Історія

ПІБ Фото Роки життя Дільність
Бунчук Борис Іванович   1955р Доктор наук. Декан філологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Проживає в м. Чернівці.
ІлікаІван Георгійович   1955р У 19 років став наймолодшим майстром країни з спортивної ходьби на 20 км пройшовши дистанцію за 1 год.28 хв. 54 сек. Пізніше на кубкових змаганнях країни в Ужгороді вперше виконав норму майстра порту. Закінчив Чернівецький технікум залізничного транспорту. Зодом приємна звістка прийшла з США: Іван Іліка став переможцем матчу юніорів СРСР-США на дистанції 10 км. Проживає в м. Чернівці. Працює директором технікуму.
Москалюк Іван Васильович   1954р Кандидат філософських наук. Доцент Чернівецького університету. Проживає в м. Чернівці.
Миронюк Георгій Георгійович   1948р Спортсмен. Проживає в м. Кіцмань. Являється тренером у спортсмена з легкої атлетики (по бігу) Івана Гешки.
Козак Омелян Семенович   1929-2007 рр Науковець. Працював начальником Чудейського лісозаводу. Створив музей історії Держлісгоспу. Власноручно виготовив 10 макетів капличок капличок що є в селі Чудей. Написав книгу “У царстві буків і ялин".
Іліка Михайло Іванович   1924р Військовий. Офіцер румунської армії, пенсіонер. Проживає в Кишиневі. Написав книгу “Біла криниця” на румунській мові.
Маніліч Василь Васильович   1914-2004 рр Професор. Проживав в Бухаресті. 18 років працював генеральним директором політехнічного інституту в Бухаресті. Написав книгу “Камені говорять”.