Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини району ( Вітаємо! )

24.03.2015 11:41

Керівники району привітали ювілярів
Керівники району привітали ювілярів 21 березня виповнилося 90 років ветерану Великої Вітчизняної війни, фронтовику, КОЛІСНИКУ Олександру Тодоровичу, жителю села Тисовець


11.03.2015 11:30

КАТЕРИНА ГУЦУЛЯК: «У СКЛАДІ РАЙОННОЇ РАДИ НЕБАГАТО ЖІНОК, АЛЕ ВОНИ - НАЙАКТИВНІША ЇЇ ЧАСТИНА"
КАТЕРИНА ГУЦУЛЯК: «У СКЛАДІ РАЙОННОЇ РАДИ НЕБАГАТО ЖІНОК, АЛЕ ВОНИ - НАЙАКТИВНІША ЇЇ ЧАСТИНА" Напередодні Міжнародного жіночого дня ми поспілкувалися з головою районної ради К. Г. Гуцуляк з приводу участі представниць прекрасної половини в роботі ради. Цікаво було дізнатись, якими є жінки - депутати з позиції суспільної значимості та участі вжитті громади. Чи варто взагалі жінкам ділити турботи про родину та роботу з такою обтяжливою функцією?


16.01.2015 15:06

УЧИТЕЛЬ - ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ
УЧИТЕЛЬ - ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ З мудрим 70-літнім ювілеєм Тетяну Апетрі привітали голова районної ради Катерина Гуцуляк, заступник голови райдержадміністрації Юрій Фурніка, Їжівський сільський голова Анатолій Піцул та голова районної ради ветеранів Анатолій Іванніков. Вони вручили ювілярці почесну грамоту, грошову винагороду та квіти.


31.10.2014 16:17

Працівники соціальної сфери відзначали професійне свято
Працівники соціальної сфери відзначали професійне свято 31 жовтня працівники соціальної сфери відзначили професійне свято. Кращим були вручені грамоти та квіти.


28.10.2014 09:49

Привітали ветерана
Привітали ветерана Жителю села Слобода-Комарівці Дмитру Косовану 27 жовтня виповнилося 95 років. В гості до ветерана праці, учасника війни завітали керівники району.


21.10.2014 14:08

70-річний ювілей відсвяткував Михайло Олексійович Вовк
70-річний ювілей відсвяткував Михайло Олексійович Вовк Михайло Олексійович - справжній професіонал, висококваліфікований фахівець, досвідчений службовець, який віддав службі в органах державного управління та місцевого самоврядування понад 40 років плідної, натхненної праці.


15.10.2014 11:55

В Бобівцях привітали з 90-річним ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни
В Бобівцях привітали з 90-річним ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни Сьогодні відзначив свій ювілей мешканець села Бобівці Сторожинецького району, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом - Москалюк Пилип Михайлович.


04.09.2014 14:14

СПРАВЖНЯ ПАТРІОТКА, ПИСЬМЕННИЦЯ, НЕБАЙДУЖА ЛЮДИНА
СПРАВЖНЯ ПАТРІОТКА, ПИСЬМЕННИЦЯ, НЕБАЙДУЖА ЛЮДИНА Днями відома буковинська поетеса, прозаїк, педагог Марія Гулей з Банилова-Підгірного відзначила свій 75-річний ювілей


03.06.2014 11:37

ВАРТОВИМ КОРДОНУ І ВДЯЧНІСТЬ, І ГРАМОТИ...
ВАРТОВИМ КОРДОНУ І ВДЯЧНІСТЬ, І ГРАМОТИ... Голова районної ради Катерина Гуцуляк та перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук привітали особовий склад відділу прикордонної служби «Красноїльськ» із професійним святом. Звертаючись до стражів кордону, Катерина Гуцуляк відзначила важливу роль вартових державних рубежів.


02.01.2014 16:15

«Мені все тут рідне, дороге»
«Мені все тут рідне, дороге» НЕРІДКО ДОЛЯ СТАВИТЬ НАС ПЕРЕД ВИБОРОМ У ТАКІ МОМЕНТИ, КОЛИ, ЗДАВАЛОСЬ БИ, ЦЬОГО ОСОБЛИВО І НЕ ПОТРІБНО. САМЕ ТАК СТАЛОСЯ В ЖИТТІ А. Д. ПІЦУЛА - ЇЖІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ, КЕРІВНИКА ЧИ НЕ НАЙБІЛЬШОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.


18.12.2013 16:30

ВІН З ТИХ, ХТО ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА ТРУДИВСЯ
ВІН З ТИХ, ХТО ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА ТРУДИВСЯ Найменше Михайло Миколайович думав про нагороди


28.08.2013 16:49

ЖИТТЄВИЙ УРОЖАЙ ІВАНА МАЛИКА З МИХАЛЬЧІ
ЖИТТЄВИЙ УРОЖАЙ ІВАНА МАЛИКА З МИХАЛЬЧІ Серпень - пора ще літня, але вже з відтінком осіннього підсумку. У цей час, який обирають для лагідного відпочинку на морі, в селі - найбільше турбот. Так було завжди у Михальчі. І десять, і п'ятдесят літ тому... І навіть тоді, коли з'явився на світ І.Г.Малик - нині ветеран Великої вітчизняної війни, якому днями виповнилося 90. Вік, як кажуть, - поважний. Особливо з точки зору онуків та правнуків, яких у фронтовика вже п'ятнадцятеро... Звичайно, їм не легко уявити свого дідуся молодим, сильним та ще й із зброєю в руках. І тому сприймають розповіді Івана Георгійовича, як щось нереальне... Зрештою, і сам він пригадує фронтові дороги, і не йме віри, що все те переніс.


31.07.2013 13:00

«ОДИН З НАЙБІЛЬШ ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ МОГО ЖИТТЯ - КОЛИ ПОЧУВ ПРО ПЕРЕМОГУ»
«ОДИН З НАЙБІЛЬШ ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ МОГО ЖИТТЯ - КОЛИ ПОЧУВ ПРО ПЕРЕМОГУ» Славний 90-літній ювілей відсвяткувала чудової душі людина - ветеран війни та праці Анатолій Євменович Шморгун.


18.03.2013 13:22

А В ПОДАРУНОК - СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ
А В ПОДАРУНОК - СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ Найщиріші віншування, поезії про життя та любов, ліричні пісні та запальні буковинські танці, театральні постановки - чим тільки не дивували присутніх на урочистостях з нагоди Міжнародного жіночого дня аматори художньої самодіяльності краю.


Tеми