Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини району ( Життя територіальних громад )

09.06.2015 12:45

А представники влади заговорили чотирма мовами
А представники влади заговорили чотирма мовами Розмаїття народного вбрання, страв, притаманних українській, румунській та польській кухням, аматорські виступи різними мовами з поєднанням культурних здобутків національностей, які проживають на Підгір’ї, - все це можна було споглядати (і куштувати) на центральному майдані міста минулої неділі. Таким багатоколоритним видалося свято національних культур «Барви Сторожинеччини», яке вперше відбулося у нашому районі.


08.04.2015 14:48

ЯРОСЛАВ БАРТОШ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД НА ПІДГІР'Ї: "ПРИЙШОВ ЧАС ЖИТИ ПО-НОВОМУ"
ЯРОСЛАВ БАРТОШ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД НА ПІДГІР Під час розширеної апаратної наради керівник райдержадміністрації порушив питання про децентралізацію влади в державі


21.01.2015 08:41

До уваги жителів району! Обговорюємо проекти районного бюджету та Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік
Шановні мешканці району! Просимо вас прийняти участь в обговоренні проекту районного бюджету на 2015 рік та Програми соціального та економічного розвитку Сторожинецького району на 2015 рік. Ознайомитись з проектами рішень та відповідними матеріалами можна на сайті районної ради. Пропозиції приймаються фінансово-бюджетним відділом районної ради каб.31 або за тел.2-18-33.


17.04.2014 09:08

У МІСТІ - ДОБРЕ, А У СЕЛІ - КРАЩЕ
У МІСТІ - ДОБРЕ, А У СЕЛІ - КРАЩЕ ТАК ВВАЖАЮТЬ СОТНІ ТИХ, ЯКІ ПЕРЕЇЖДЖАЮТЬ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ З ЧЕРНІВЦІВ У НАЙБЛИЖЧІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ


03.09.2013 14:48

Народний дім у Старій Жадові виставили на аукціон
Народний дім у Старій Жадові виставили на аукціон ЙОГО КРІВЛЯ РУЙНУЄТЬСЯ, А ВІДРЕМОНТУВАТИ НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА


04.04.2013 14:52

ГУБЕРНАТОР ОБЛАСТІ ОБГОВОРЮВАВ ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ З ОЧІЛЬНИКАМИ НАШОГО РАЙОНУ
ГУБЕРНАТОР ОБЛАСТІ
ОБГОВОРЮВАВ
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ
РОЗВИТКУ
З ОЧІЛЬНИКАМИ НАШОГО
РАЙОНУ
За підсумками зустрічі сторонами обумовлено пріоритетні напрямки розвитку нашого району та винайдено шляхи фінансування місцевих інвестиційних проектів.


04.02.2013 14:48

РІЗДВЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ У ГОГОЛІВСЬКОМУ СТИЛІ
РІЗДВЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ У ГОГОЛІВСЬКОМУ СТИЛІ Разом зі своїми викладачами студенти лісового коледжу підготували театралізоване свято “Колядуймо разом!”, в сюжетну лінію якого лягла сучасна версія легендарного твору “Вечори на хуторі поблизу Диканьки”.


06.11.2012 09:54

Подарунок громаді Старої Красношори - пожежне авто
Подарунок громаді Старої Красношори - пожежне авто Приємно, що громадяни Польщі опікуються долею своєї діаспори, яка живе на теренах нашого району. Керівництво польської гміни Жгув Лодзько-Східного повіту Лодзького воєводства вже неодноразово надавало допомогу мешканцям Старої Красношори, де компактно проживають поляки (вони становлять 63 відсотки жителів населеного пункту). І цього разу гості із сусідньої країни завітали до нашого краю з подарунком - пожежним спеціальним автомобілем. Його передача відбулася минулої п'ятниці у центрі Старої Красношори. На урочистості прибули більше десятка представників з польської гміни Жгув на чолі з бургомістром Яном Мельчариком.


16.10.2012 08:48

ТРИВАЄ АКЦІЯ “МИЛОСЕРДЯ”
ТРИВАЄ АКЦІЯ “МИЛОСЕРДЯ” Впродовж тижня пройшли акції в селах Великий Кучурів, Панка, Слобода-Комарівці, Зруб - Комарівський.


04.04.2012 14:20

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИХАЙЛО ПАПІЄВ ВІДВІДАВ КОМАРІВЦІ
ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИХАЙЛО ПАПІЄВ ВІДВІДАВ КОМАРІВЦІ Минулого вівторка голова облдержадміністрації Михайло Папієв відвідав Комарівці. У рамках робочої поїздки він завітав у Комарівську загальноосвітню школу, дошкільний навчальний заклад «Колосок», будинок культури та амбулаторію, на підприємство «УкрБел» та пилораму приватного підприємця Олександра Краснянського, які розташовані на території села, оглянув, як проводять берегоукріплювальні роботи та розчищення річки Сірет.


Tеми