Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини району ( Міжнародне співробітництво )

09.01.2018 15:25

Польська гміна Жгув подарувала 2 операційні автомобілі для рятувальників Сторожинецького району
Польська гміна Жгув подарувала 2 операційні автомобілі для рятувальників Сторожинецького району 4 січня 2018 року, Сторожинеччину відвідала партнерська делегація гміни Жгув (Лодзько-Східний повіт, Польща)


15.06.2015 11:00

Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто
Поляки подарували Сторожинцю нове пожежне авто 11.06.2015 р. в Сторожинці біля будівлі районної ради відбулася передача пожежного автомобіля, який був подарований громадою польського міста-партнера Жгув нашим рятувальникам


08.04.2015 14:25

ДО КІНЦЯ РОКУ МОЖЕ ЗАПРАЦЮВАТИ КРАСНОЇЛЬСЬКИЙ ПУНКТ ПРОПУСКУ НА УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОМУ КОРДОНІ
ДО КІНЦЯ РОКУ МОЖЕ ЗАПРАЦЮВАТИ КРАСНОЇЛЬСЬКИЙ ПУНКТ ПРОПУСКУ НА УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОМУ КОРДОНІ НА ФІНАНСУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ У КРАСНОЇЛЬСЬКУ ТА В СЕЛІ ДЯКІВЦІ ОТРИМАНО ГРАНТ НА СУМУ 3,5 МІЛЬЙОНА ЄВРО


23.03.2015 12:19

СТОРОЖИНЕЧЧИНА ОТРИМАЄ ВІД ПОЛЬЩІ ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ
СТОРОЖИНЕЧЧИНА ОТРИМАЄ
ВІД ПОЛЬЩІ ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ Перебуваючи у відрядженні спільно із заступником голови районної ради Іваном Патараком, протягом 6-8 березня керівник виконавчої влади району провів зустріч із керівництвом гміни Жгув


16.10.2014 13:31

Поляки бажають допомогти пораненому у зоні АТО сторожинчанину, а до Старої Красношори привезли подарунок
Поляки бажають допомогти пораненому у зоні АТО сторожинчанину, 
а до Старої Красношори привезли подарунок 
З благородною метою навідались на Підгір’я представники польської гміни Жгув


05.09.2014 14:54

УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КАТИНСЬКОГО РЕЙДУ - БАЙКЕРИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН - НАВІДАЛИ ПІДГІР’Я
УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КАТИНСЬКОГО РЕЙДУ - БАЙКЕРИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН - НАВІДАЛИ ПІДГІР’Я Минулого вівторка на центральному майдані міста зібралося чимало городян та гостей Підгір’я, учнів старших класів міських навчальних закладів, щоб зустріти учасників XIV Міжнародного Катинського рейду, метою якого є вшанування пам’яті майже п’яти тисяч загиблих польських офіцерів під містом Катинь, а також тих поляків, які померли від політичних репресій.


22.07.2014 15:41

ПОЛЬСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ МОЖУТЬ ПІДСОБИТИ СТОРОЖИНЦЮ
ПОЛЬСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ МОЖУТЬ ПІДСОБИТИ СТОРОЖИНЦЮ
ЯКЩО МІСТО ВИГРАЄ КОНКУРС. ПОКИ ЩО ВОНО ЗА ДВА КРОКИ ДО ФІНІШУ


08.01.2014 14:10

У СЕЛАХ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ ЗА КОШТИ ЄВРОСОЮЗУ СТВОРЯТЬ МЕРЕЖУ ЗБОРУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
У СЕЛАХ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ ЗА КОШТИ ЄВРОСОЮЗУ СТВОРЯТЬ МЕРЕЖУ ЗБОРУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
Наприкінці грудня минулого року в містечку Криуляни, що в Молдові, відбулася знакова подія, яка має безпосередню причетність до нашого району: після погодження з Брюсселем було оприлюднено проект "Транскордонне управління відходами - інструмент для сільських населених пунктів"


30.05.2013 17:24

У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ХАЙФЕР ПРОДЖЕКТ ІНТЕРНЕШЕНЛ»
У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ХАЙФЕР ПРОДЖЕКТ ІНТЕРНЕШЕНЛ»
Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Франца Федоровича, голови районної ради Петра Брижака з представниками міжнародного проекту Хейфер Проджект Інтернешенл, відома своєю благодійною діяльністю в районі, Україні та за її межами.


11.12.2012 10:18

ЗА ДОСВІДОМ - У НІМЕЧЧИНУ
ЗА ДОСВІДОМ - У НІМЕЧЧИНУ З 19 по 23 листопада міський голова М. М. Карлійчук, у числі шести представників Буковини, побував у Німеччині, поспілкувався з бургомістрами та мешканцями “малих” міст. Ця поїздка відбулася в рамках проекту “Сприяння економічному розвитку та зайнятості в Україні з метою налагодження співпраці та ознайомлення з інструментарієм економічної регіональної політики країн - членів ЄС”. До речі, у складі делегації були не тільки міські голови з Чернівецької області, а й з Криму, Донеччини. У німецькому місті Штутгарт їх зустрів координатор від ЄС по Україні Альфред Ганс, який бував на Буковині, добре обізнаний з проблемами та звичаями нашого краю. Про перебування у південно-східному регіоні Німеччини розповідає М. М. Карлійчук.


06.11.2012 09:41

У РАМКАХ СПІВРОБІТНИЦТВА
У РАМКАХ СПІВРОБІТНИЦТВА Голова районної державної адміністрації Франц Федорович і голова районної ради Петро Брижак провели зустріч із делегацією гміни Жгув Східно-Лодзького повіту Лодзького воєводства на чолі із бургомістром Яном Мельчареком.


05.11.2012 15:15

Малий прикордонний рух, екологічна безпека та вибори мера Чернівців
Малий прикордонний рух, екологічна безпека та вибори мера Чернівців Такі питання обговорювали минулого тижня на спільному засіданні голів постійних комісій Чернівецької обласної ради (Україна) та Сучавської повітової ради (Румунія), яке провів голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру.


11.10.2012 08:58

В Україні є всі умови для розвитку нацменшин
В Україні є всі умови для розвитку нацменшин 2 жовтня у Києві відбувся Міжнародний саміт з проблем захисту прав національних меншин «Досвід України для світу»


Tеми