Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини району ( Міжрегіональне співробітництво )

11.08.2015 16:01

В Сторожинецький район завітали гості з Кіровоградської області
В Сторожинецький район завітали гості з Кіровоградської області 6 серпня в Сторожинець приїхала делегація з Маловисківського району Кіровоградської області у складі сільських голів та представників адміністрації на чолі з головою Маловисківської районної ради Сосновською Світланою Миколаївною


07.05.2012 11:43

У РУМУНІЇ МІНІ-МОЛОКОПЕРЕРОБНІ ЗАВОДИ ДІЮТЬ У КОЖНОМУ СЕЛІ, НАВІТЬ НЕВЕЛИКОМУ ЗА ТЕРИТОРІЄЮ ТА КІЛЬКІСТЮ ЖИТЕЛІВ
У РУМУНІЇ МІНІ-МОЛОКОПЕРЕРОБНІ ЗАВОДИ ДІЮТЬ У КОЖНОМУ СЕЛІ, НАВІТЬ НЕВЕЛИКОМУ ЗА ТЕРИТОРІЄЮ ТА КІЛЬКІСТЮ ЖИТЕЛІВ НЕЩОДАВНО ДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО РАЙОНУ І МІСТА ЧЕРНІВЦІВ, ДО СКЛАДУ ЯКОЇ УВІЙШЛИ ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРО БРИЖАК, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛЕННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ІВАН ПЕТРАЩУК, ФАХІВЦІ ЗАЗНАЧЕНОГО УПРАВЛІННЯ, ДИРЕКТОР МОЛОКОЗАВОДУ У ПАНЦІ, ЯКИЙ НЕВДОВЗІ ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ, ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ. ВРАЖЕННЯМИ ВІД ПОЇЗДКИ МИ ПОПРОСИЛИ ПОДІЛИТИСЯ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРА БРИЖАКА.


18.04.2012 10:04

«БІБЛІОТЕКИ - ВІДКРИТІ ВОРОТА ДО ЗНАНЬ»
«БІБЛІОТЕКИ - ВІДКРИТІ ВОРОТА ДО ЗНАНЬ» Бібліотека Буковини імені І. Г. Збієра, що у Сучаві (Румунія) разом з науковою обласною універсальною бібліотекою імені М. Івасюка у Чернівцях, а також Сучавська Повітова Рада та Музей Буковини започаткували проект «Бібліотеки - відкриті ворота до знань», який буде тривати з 7 травня по липень 2012 року. Мета проекту - транскордонне співробітництво між спільнотами і публічними бібліотеками, що знаходяться по обидві сторони кордону.


01.11.2011 15:42

Увага! Пропозиція до участі у конкурсі
Увага! Пропозиція до участі у конкурсі 30 вересня 2011 року Національне агентство розвитку Угорщини, що виступає у якості Спільного органу управління Програми прикордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія - Україна» 2007 - 2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства, у співпраці з Міністерством сільського господарства та розвитку сільської місцевості Словацької Республіки, Міністерством регіонального розвитку та туризму Румунії, а також Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оголосило про початок третього конкурсу на подання заявок у рамках Програми.


27.10.2011 16:05

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ДОСВІД ПЕРЕХОДУ ГОРОДЯН НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ СВОЇХ ОСЕЛЬ УЗАГАЛЬНЯТЬ ТА ПЕРЕДАДУТЬ ІНШИМ РЕГІОНАМ КРАЇНИ
СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ДОСВІД ПЕРЕХОДУ ГОРОДЯН НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ СВОЇХ ОСЕЛЬ УЗАГАЛЬНЯТЬ ТА ПЕРЕДАДУТЬ ІНШИМ РЕГІОНАМ КРАЇНИ
Чернівецький міський Центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу в межах Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» та за сприянням Міжнародного Фонду «Відродження», впроваджують проект «Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області».


12.05.2011 16:52

11 травня «Клуб Української Молоді» презентував книгу «Дотримання прав нацменшин в Україні»
11 травня «Клуб Української Молоді» презентував книгу «Дотримання прав нацменшин в Україні» Презентація проходила в приміщенні Товариства «Український Народний Дім в м.Чернівцях». В рамках проекту «Подолання стереотипів та упереджень у сфері міжетнічних взаємин серед молоді», що здійснюється в рамках підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, ГО «Молодіжною Альтернативою», було проведено дослідження етнополітики на місцевому рівні. В якості цільових регіонів були вибрані Одеський регіон, Крим – Севастополь і Симферополь, Закарпаття, Буковина. Ці регіони було вибрано тому, що в них компактно проживає велика кількість національностей.


14.12.2010 08:52

НА БУКОВИНІ ВІДБУЛАСЯ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПОГЛИБЛЕННЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
НА БУКОВИНІ ВІДБУЛАСЯ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПОГЛИБЛЕННЯ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
На Буковині проходила Міжнародна конференція “Кластерні можливості транзитних перехресть Центрально-Східної Європи”


07.10.2010 08:35

В області буде реалізовано два масштабні транскордонні проекти
В області буде реалізовано два масштабні транскордонні проекти З трьох великомасштабних транскордонних проектів, у яких бере участь Україна, два будуть реалізовані в Чернівецькій області.


28.09.2010 08:40

КУРС НА СПІВПРАЦЮ
КУРС НА СПІВПРАЦЮ МИНУЛОГО ПОНЕДІЛКА НА ПІДГІР’Ї ПОБУВАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛЬЩІ, ДО СКЛАДУ ЯКОЇ ВХОДИЛИ БУРГОМІСТР (ПО НАШОМУ - МЕР) МІСТА ЖГОВА, ЙОГО ЗАСТУПНИК, ТРОЄ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГОЛОВА БЮДЖЕТНОГО КОМІТЕТУ, ОФІЦІЙНІ ДИСТРИБ’ЮТОРИ АВТОМОБІЛЬНИХ КОНЦЕРНІВ “КІА-МОТОРС” ТА “ВОЛЬВО”, ВЛАСНИК СУПЕРМАРКЕТУ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ, А ТАКОЖ БІЗНЕСМЕНИ. З НАШОГО БОКУ З НИМИ ЗУСТРІЛИСЯ ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕТРО БРИЖАК, ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ЛАЗАР ПАЛАДІЙ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГЕОРГІЙ ПОЖОГА ТА ГОЛОВА МІСТА МИКОЛА КАРЛІЙЧУК.


21.09.2010 08:17

Транскордонне співробітництво не пішло далі балачок
Транскордонне співробітництво не пішло далі балачок   	
За 10 років існування Єврорегіону «Верхній Прут» не реалізовано жодного проекту


27.04.2010 13:41

У ПРИДАЧУ ДО НЕТЕЛІВ - СОСКИ
У ПРИДАЧУ ДО НЕТЕЛІВ - СОСКИ МИНУЛОЇ П’ЯТНИЦІ 12 НОВОБРОСКІВЧАН, ЯКІ У 2007-2008 РОКАХ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ «ДОПОМОГА СІЛЬСЬКИМ РОДИНАМ БУКОВИНИ У РОЗВИТКУ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ» І ОТРИМАЛИ В ПОДАРУНОК ВІД МІЖНАРОДНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ФУНДАЦІЇ «ХАЙФЕР ПРОДЖЕКТ ІНТЕРНЕШЕНЛ» 20 НЕТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЧЕРВОНО-РЯБОЇ МОЛОЧНОЇ ПОРОДИ ТА 10 ГОЛІВ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ СИМЕНТАЛЬСЬКОЇ ПОРОДИ, ПЕРЕДАЛИ ПЕРШИЙ ПРИПЛІД ЖІНОЧОЇ СТАТІ СВОЇМ ОДНОСЕЛЬЧАНАМ. НАГАДАЄМО, ЩО ТОРІК ЗА УМОВАМИ ПРОЕКТУ ЩЕ 9 НЕТЕЛІВ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ГОСПОДАРІВ.


15.03.2010 12:52

ПУНКТ ПРОПУСКУ “КРАСНОЇЛЬСЬК” НА УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОМУ КОРДОНІ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНИВ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ
ПУНКТ ПРОПУСКУ “КРАСНОЇЛЬСЬК” НА УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОМУ КОРДОНІ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНИВ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ Передувало цьому рішення уряду Румунії про призупинення роботи з 11 березня цьогоріч місцевих пунктів пропуску через українсько-румунський кордон.


15.03.2010 09:00

ПОЛЬЩА ЗБЛИЗЬКА
ПОЛЬЩА ЗБЛИЗЬКА У РАМКАХ ПРОЕКТУ «СОЦІАЛЬНІ АНІМАТОРИ -РУШІЙНА СИЛА ГРОМАДИ» П’ЯТЕРО БУКОВИНОК ВПРОДОВЖ ДЕВ’ЯТЬОХ ДНІВ ВИВЧАЛИ АНІМАЦІЙНИЙ ДОСВІД У ПОЛЬЩІ. СЕРЕД НИХ БУЛО ТРОЄ НАШИХ КРАЯНОК: КАТЕРИНА ГУЦУЛЯК, СВІТЛАНА ФОЧУК ТА ОЛЕСЯ ДЛУЖАНСЬКА. ТАКОЖ УКРАЇНУ ПРЕДСТАВЛЯЛИ МЕШКАНЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (ВСЬОГО - 23 ОСОБИ).


10.03.2010 08:54

Румунія трохи прикриє кордон з Україною
Румунія трохи прикриє кордон з Україною Румунія тимчасово призупиняє роботу 5 пунктів пропуску через українсько-румунський кордон у Чернівецькій області.


28.01.2010 08:37

Заявки на польські візи прийматимуть через Інтернет
Заявки на польські візи прийматимуть через Інтернет Онлайн форма автоматично буде вказувати на помилки в анкеті


Tеми