Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини району ( Медицина )

02.07.2015 16:40

ЗАВДАННЯ №1: ВИЖИТИ У КРИЗУ І ПРИМНОЖИТИ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА ПІДГІР’Ї
ЗАВДАННЯ №1: ВИЖИТИ У КРИЗУ І ПРИМНОЖИТИ ДОСЯГНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА ПІДГІР’Ї
У ЧАС, КОЛИ НАША КРАЇНА ПОТЕРПАЕ НЕ ЛИШЕ ВІД НЕОГОЛОШЕНОЇ ВІЙНИ, АЛЕ Й СЕРЙОЗНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ, ВАЖЛИВО ЗБЕРЕГТИ ДОСЯГНЕННЯ У КОЖНІЙ ГАЛУЗІ І ПРИ МОЖЛИВОСТІ ПРИМНОЖИТИ ЇХ. І ЯКЩО У ІНШИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ МОВА ЙДЕ ПРО ОПТИМІЗАЦІЮ ШТАТНОГО РОЗПИСУ У РІЗНИХ УСТАНОВАХ, ЗАКРИТТЯ МАЛОЕФЕКТИВНИХ СІЛЬСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ ТА ВІДМІНУ БЕЗКОШТОВНОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ХВОРИХ, ЯКІ ЛІКУЮТЬСЯ НА СТАЦІОНАРІ, ТО НА ПІДГІР’Ї СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПОКИ НЕ ПОСТРАЖДАЛА ВІД НОВОВВЕДЕНЬ. БІЛЬШЕ ТОГО - ПРОДОВЖУЄ ДЕМОНСТРУВАТИ НАЙКРАЩІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД РАЙОННИХ ЛІКАРЕНЬ БУКОВИНИ І ВЖЕ ВПРОДОВЖ 5 РОКІВ У РЕЙТИНГУ ПОСІДАЕ ПЕРШЕ МІСЦЕ.


04.09.2014 14:05

ТУБЕРКУЛЬОЗ - ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ
ТУБЕРКУЛЬОЗ - ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ Досі людству, попри усі «негайні заходи», так і не вдалось стримати поширення цієї хвороби


16.07.2014 13:36

ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ МОЖЕ КОЖЕН
ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ МОЖЕ КОЖЕН НАДАВШИ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ ВПРОДОВЖ ПЕРШИХ 3-4 ХВИЛИН


19.06.2014 16:23

На Підгір’ї система охорони здоров’я спроможна забезпечити організацію медичної допомоги людям
На Підгір’ї система охорони здоров’я спроможна забезпечити організацію медичної допомоги людям До цієї системи належать: екстрена, первинна медико-санітарна і планова медична допомога. Особлива увага нині - допомозі при пологах і нагляду за вагітними жінками, спостереження за дітьми, адже рівень і місце серед держав визначається і за демографічною ситуацією.


10.04.2013 10:25

КОШТИ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ АПТЕКАМ ЗБИТКІВ ПІД ЧАС ВІДПУСКУ ЛІКІВ ДЛЯ ГІПЕРТОНІКІВ У РАЙОН НАДІЙШЛИ
КОШТИ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ АПТЕКАМ ЗБИТКІВ ПІД ЧАС ВІДПУСКУ ЛІКІВ ДЛЯ ГІПЕРТОНІКІВ У РАЙОН НАДІЙШЛИ ПРОТЕ, НЕ ВСІ ХВОРІ КОРИСТУЮТЬСЯ СВОЇМ ПРАВОМ НА 10-50-ВІДСОТКОВУ ЗНИЖКУ


22.02.2013 13:01

«Швидка» реформується…
«Швидка» реформується… З 25 січня у цілодобовому режимі працює «гаряча» телефонна лінія за номером: (0372) 53-83-34, зателефонувавши на яку медичні працівники, жителі краю мають змогу внести свої зауваження та пропозиції щодо реформування швидкої медичної допомоги.


24.09.2012 09:20

У РАЙОНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ НАДАННЯ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
У РАЙОНІ РЕАЛІЗУЮТЬ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ НАДАННЯ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України на базі центральної районної лікарні розпочали роботу спеціалісти Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.


17.09.2012 09:46

СТОРОЖИНЕЧЧИНУ ВІДВІДАВ ДИРЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.ШАЛІМОВА АМН УКРАЇНИ, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ЕКС-МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЮРІЙ ПОЛЯЧЕНКО
Зустріч директора Національного інституту хірургії та трансплантології з медичними працівниками проходила у затишній та дружній атмосфері


29.03.2012 10:05

ЕПІДЕМІЇ НЕМАЄ, А ХВОРІ Є
ЕПІДЕМІЇ НЕМАЄ, А ХВОРІ Є До приймального відділення та сімейних лікарів центральної районної лікарні звертаються жителі Підгір’я зі скаргами на високу температуру тіла, але відсутність кашлю і нежиті. Що це - початок незрозумілої епідемії? З цим запитанням ми звернулися до лікаря-епідеміолога районної державної санітарно-епідеміологічної станції Віктора ШЕВЧЕНКА.


24.11.2011 15:47

САНАТОРІЙ У СТАРІЙ ЖАДОВІ БУДУТЬ РЕАНІМУВАТИ?
САНАТОРІЙ У СТАРІЙ ЖАДОВІ БУДУТЬ РЕАНІМУВАТИ? “...розглядається можливість перепрофілювання санаторію в Старій Жадові Сторожинецького району для оздоровлення та реабілітації дітей з патологіями нервової, опорно-рухової системи...”, - наголосив у своєму виступі на прес-конференції, яка відбулась у рамках робочого візиту у Чернівецьку область, Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко.


15.09.2011 10:12

ЩЕПЛЕННЯ ШЕСТИКОМПОНЕНТНИМИ ПОЛІВАКЦИНАМИ ПРАКТИКУЮТЬ МЕДИКИ КРАЮ
ЩЕПЛЕННЯ ШЕСТИКОМПОНЕНТНИМИ
ПОЛІВАКЦИНАМИ ПРАКТИКУЮТЬ МЕДИКИ КРАЮ Для попередження інфекційних захворювань у сучасному світі існує єдиний метод - вакцинація. В Україні нині проводять обов’язкові щеплення населення від 10 хвороб (дифтерія, кашлюк, правець, кір, краснуха, паротит, гепатит В, туберкульоз, гемофільна інфекція, поліомієліт). В останні роки українські медики перейняли досвід європейських і почали використовувати для щеплення дітей полівакцину, що складається з 5-6 компонентів.


13.07.2011 16:06

“103” ВИПРОБОВУВАЛИ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ
“103” ВИПРОБОВУВАЛИ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ МЕДИКИ З СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ “ШВИДКОЇ” ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ СЕРЕД КОМАНД ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ


30.03.2011 11:25

ТУБЕРКУЛЬОЗ - ХВОРОБА, ЩО “ВИЇДАЄ” ДІРКИ В ЛЕГЕНЯХ. І НЕ ТІЛЬКИ...
ТУБЕРКУЛЬОЗ - ХВОРОБА, ЩО “ВИЇДАЄ” ДІРКИ В ЛЕГЕНЯХ. І НЕ ТІЛЬКИ...
ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ В НАШОМУ РАЙОНІ - ВЕЛЬМИ ТРИВОЖНА. ВСЬОГО НА ОБЛІКУ ПЕРЕБУВАЄ 402 ОСОБИ, З НИХ НА АКТИВНУ ФОРМУ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ХВОРІЄ 187 ДОРОСЛИХ І 8 ДІТЕЙ. У СЕРЕДНЬОМУ НА РІК ПО РАЙОНУ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ВІД 45 ДО 55 ОСІБ ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ. З НИХ ПОЛОВИНА - ЗАПУЩЕНІ ФОРМИ.


25.03.2011 15:22

МЕДИКИ ПОВИННІ БУТИ У ВСІХ ШКОЛАХ ТА ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ
МЕДИКИ ПОВИННІ БУТИ У ВСІХ ШКОЛАХ ТА ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ На початку нинішнього року прийнято розпорядження “Про організацію роботи медичних працівників у школах та дошкільних навчальних закладах району”. З цього приводу відбулося засідання відповідної комісії за участю заступника голови районної державної адміністрації Георгія Пожоги, головного лікаря району Матвія Плегуци, начальника відділу освіти райдержадміністрації Віктора Багрія.


01.03.2011 12:22

У МЕДИЧНИЙ ГАЛУЗІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА МИНУЛИЙ РІК
У МЕДИЧНИЙ ГАЛУЗІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА МИНУЛИЙ РІК Інфаркт міокарда та онкозахворювання "б'ють рекорди"


Tеми