Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

29.10.2018 10:10

У СТОРОЖИНЕЦЬКОМУ РАЦСІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ ПОСЛУГ «OPEN SPACE» |  Заходи


  Сьогодні, 25 жовтня, у Сторожинецькому відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції Чернівецької області відбулось відкриття центру європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану “Open Space”.

  Відтепер прийом громадян тут вестиметься за принципом «відкритого простору». Мешканці району зможуть отримати 14 найбільш популярних послуг без зайвої бюрократії, черг та необхідності відвідувати відділ ДРАЦС кілька разів.

  Тут вестиметься електронна черга, а видача потрібного документа триватиме від 10 до 15 хвилин.

  Участь у заході взяли заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, начальник управління Державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук, голова районної ради Іван Лосік, голова Сторожинецької райдержадміністрації Ярослав Бартош, голова Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук та інші.

  До присутніх звернулася Іванна Смачило, яка привітала мешканців району із знаковою подією та зазначила, що Сторожинецький центр «Open space» є 21-м за ліком в Україні.

  Звертаючись до працівників Сторожинецького відділу ДРАЦС, заступник міністра акцентувала на тому, що вони повинні надавати послуги населенню якісно та швидко.

  «Наша головна мета – щоб люди, яких ви обслуговуватимете, виходили від вас задоволеними, – підкреслила Іванна Смачило. – Ми створюємо сучасні офіси, щоб наші люди почувалися комфортно, достойно, відчували себе громадянами держави, яка їм служить».

  Також виступив Олександр Фищук, який зазначив про те, що відкриття центру дає можливість отримати сервіс європейського рівня під час подачі заяв чи видачі повторних документів.

  За його словами, тут створено зручні та доступні умови для отримання послуг за принципом «єдиного вікна» і віднині вдасться уникнути черг завдяки функціонуванню «електронної черги».

  Присутні на заході мали можливість протестувати оперативність надання послуг у новому центрі. Першою стала послуга з видачі повторного свідоцтва про народження дитини, яку надали за 11 хвилин.


Tеми