Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

03.01.2017 11:22

В Сторожинецькій міській раді об’єднаної територіальної громади провели першу сесію |  Діяльність органів місцевого самоврядування

  

   29 грудня 2016 року, відбулося перше засідання сесія Сторожинецької міської ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання. Участь у засіданні сесії з 34 народних обранців взяли 32 депутати.

   Головою Сторожинецької міської виборчої комісії Вадимом Чеботарем було проінформовано присутніх про результати виборів, після чого вручено посвідчення міському голові Миколі Карлійчуку та депутатам ради.

   Також, таємним голосуванням було обрано секретаря міської ради – Ігора Матейчука та головою ради було запропоновано затвердити на посади заступників Петра Брижака та Валерія Абрамчука, після чого більшістю голосів депутатів їх було призначено на посади.

   На сесії, також народні обранці заслухи ряд питань які стосувалися процедури реорганізації сільських рад і призначення виконуючих обов’язків старост, утворено шість постійних комісій ради та затверджено склад виконавчого комітету у складі 21 особи.
  • Джерело: Прес-служба Сторожинецької районної ради

Tеми