Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

07.11.2016 14:27

Сторожинецька центральна районна лікарня отримала чергову вантажівку гуманітарної допомоги з Франції |  Охорона здоров'я


     Нещодавно до центральної районної лікарні надійшла чергова гуманітарна допомога від Асоціації госпіталів Франції. За інформацією головного лікаря ЦРЛ, заслуженого лікаря України Матвія Плегуци, це вже сьома вантажівка, яку до лікувально-профілактичного закладу скерували французькі благодійники.
     «Впродовж тривалого періоду налагоджено плідну співпрацю з Асоціацією госпіталів Франції щодо надання гуманітарної допомоги для Сторожинецької лікарні. Завдяки цьому, заклад отримав вже сім вантажівок різного обладнання, меблів та медичного реманенту. Остання прибула до лікарні нещодавно. Як й у попередніх вантажах, більшість речей дуже якісні, майже нові й необхідні для покращення матеріально - технічної бази медзакладу», - розповів Матвій Плегуца.
При цьому керівник районної лікарні відзначив, що співпраця з французькими меценатами стала ефективною тільки за умов добросовісного використання гуманітарної допомоги.
     «Нашому закладу активно допомагають, бо бачать, як бережливо в лікарні використовують кожну подаровану річ. Часто після прибуття вантажу меценати й самі навідуються до ЦРЛ. Власне, для того, аби особисто пересвідчитись, що допомога дійшла до адресата – рядових лікарів та пацієнтів,і що її використовують за призначенням. Дуже вдячні французьким благодійникам, адже в умовах дефіциту фінансування системи охорони здоров'я навіть й мріяти не могли про придбання такої кількості цінних речей та обладнання. Завдяки цьому є можливість не лише створити комфортні умови перебування у
закладі, а й підвищити рівень надання медичної допомоги мешканцям району», - додав головний лікар.
     Серед гуманітарного вантажу, чимало медичних меблів – тумбочок, кушеток, ліжок з електронним управлінням, матраців тощо, а також медапаратура.
     Витрати на транспортування вантажу з Франції, що в середньому складає майже шість тисяч євро, благодійники взяли на себе.

Tеми