Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

31.10.2016 09:32

Відбулося чергове засідання VІІІ сесії VІІ скликання Сторожинецької районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування


     28 жовтня 2016 року, відбулося чергове засідання VІІІ сесії VІІ скликання Сторожинецької районної ради. Участь в роботі сесії взяли 28 народних обранців з 36 відповідно до складу ради.
     На засіданні, депутатами розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо 46 питань порядку денного сесії. Зокрема, на розгляд сесії виносились питання про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, про продовження терміну дії контрактів з редактором редакції Сторожинецького районного радіомовлення Гашпаром В.Ю. та редактором редакції газети „Рідний край" Лижником Я.Р, про затвердження штатного розпису Сторожинецького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання „Заслужений працівник культури України" Паламарчуку В.Ф. та інші.
     Також, депутатами розглянуто та затверджено ряд районних програм, серед яких Комплексна програма профілактики правопорушень у Сторожинецькому районі на 2016-2020 роки, Програма поводження з твердими побутовими відходами на території Сторожинецького району на 2016-2020 роки, Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Сторожинецького району на 2017-2018 роки, Комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей у Сторожинецькому районі на 2017 рік, районна програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення „Турбота" на 2017-2019 роки та інші.
     Депутатами також прийнято рішення щодо звернення до ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" з приводу аварійного стану електроопор в селі Бобівці, та запиту депутата районної ради Брижака П.М. щодо незадовільного стану повітряних ліній зв'язку в селі Нова Красношора.
    Онлайн-трансляцію пленарного засідання VІІІ сесії VІІ скликання Сторожинецької районної ради можна переглянути за посиланням  -  https://www.youtube.com/watch?v=aYfO02Yzt1A
  • Джерело: Прес-служба Сторожинецької районної ради

Tеми