Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

25.10.2016 14:14

«МРІЯ Агрохолдинг» поповнив робочий капітал на 5 мільйонів доларів |  Соціально-економічний розвиток


     «МРІЯ Агрохолдинг» отримав третій цього року транш у розмірі 5 млн доларів на поповнення робочого капіталу. Як і  раніше, фінансування забезпечили поточні бондхолдери Компанії. Кошти дозволять у повному обсязі реалізувати  інвестиційний план, затверджений у червні 2016 року. Зокрема, частина коштів буде спрямована на закупівлю техніки і обладнання в рамках програми з відновлення технічного парку «МРІЇ».
     «Завдяки постійній підтримці та довірі бондхолдерів Компанія зможе здійснювати свою операційну діяльність до кінця 2016 року в нормальному робочому режимі. В цілому, протягом цього року ми отримали 46 млн доларів робочого капіталу, які на  100% покрили наші потреби», – зазначив Тон Хулс, фінансовий директор Агрохолдингу «МРІЯ».
     Всього, починаючи з червня 2015 року, кредитори і бондхолдери Агрохолдингу інвестували 77 млн доларів у відновлення і підтримку операційної діяльності Компанії. Нагадаємо, відновлювати позиції лідера «МРІЯ» змушена після дефолту, спричиненого попереднім керівництвом. З серпня 2014 року Агрохолдинг перейшов під управління кредиторів - великих міжнародних банків та інвестиційних фондів. Вони призначили нове керівництво, якому вдалося відновити потужність «МРІЇ».

Tеми