Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Сторожинецький район

Новини

27.09.2016 13:43

ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ЗА ЧИСТОТУ ДОВКІЛЛЯ, ЗА ЧИСТОТУ РІЧОК» У РАМКАХ ПОЛЬСЬКО-КАНАДСЬКОЇ ПРОГРАМИ «КРОКУЄ» ПО СТОРОЖИНЕЧЧИНІ |  Екологія


     Протягом серпня-листопада на Сторожинеччині втілюють в життя ініціативу в рамках проекту «Сильні локальні спільноти – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування», що реалізується в рамках польсько-канадської Програми підтримки демократії.
     Проект носить назву «За чисте довкілля, за чистоту річок» та має на меті вжиття заходів щодо збереження річок району, роздільного збору сміття тощо.
     Місцем реалізації проекту є населені пункти Панка, Комарівці, Чудей, Давидівка, Банилів Підгірний та смт. Красноїльськ.     
     До команди проекту увійшли перший заступник голови Діана Ковальчук, голова громадської організації «Кам’янська надія», депутат Чернівецької облради Світлана Фочук, голова громадської організації «Волонтерський рух  Сторожинеччини», депутат міської ради Олександр Рудий, голова громадської організації СММГО “МіСто” Максим Пансик, начальник комунального підприємства «Сторожинецьке районне архітектурно-виробниче бюро» Тетяна Шушайло та головний спеціаліст районної ради Олег Помуц.
     Наразі у ряді шкіл району (а саме Красноїльській та Банилово-Підгірнівській гімназіях, Панківському НВК, Чудейській ЗОШ І-ІІІ ст., Давидівській І-ІІІ ст. та Комарівській ЗОШ І-ІІ ст.) організовано навчання з проблематики «Забруднення навколишнього середовища», «Захист водних артерій планети» та «Роздільний збір сміття».
    У вказаних навчальних закладах створено екологічні патрулі з питань дотримання вимог чинного екологічного законодавства. Для членів патруля виготовлено футболки зі спеціальними емблемами та написами, календарі та роздатковий матеріал.
     Між представниками «Екологічного патруля» наразі триває змагання щодо роздільного збору сміття та здачі його на пункти прийому сировини для утилізації.
     Підсумки заходу підведуть 28 вересня.
     Проект - довготривалий, тож подібні змагання будуть проводитись щороку і в інших населених пунктах.
  • Джерело: Прес-служба Сторожинецької районної ради

Tеми