Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

27.07.2015 09:12

На черговій сесії Сторожинецької районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

24 липня 2015 р. відбулася чергова ХХХІ сесія Сторожинецької районної ради VI скликання. На засіданні була заслухана інформація прокурора Сторожинецького району Балицького Сергія Васильовича про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району. Начальник дільничної інспекції міліції РВ УМВС Чернявський Олег Дмитрович розповів про охорону громадського порядку та в загалом про діяльність на території району.

Також на сесії заслухали звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року та розглядали внесення змін до бюджету на 2015 рік.

Серед питань порядку денного були розглянуті питання щодо списання деякого майна, про внесення доповнень до Регламенту роботи Сторожинецької районної ради, про затвердження Положення про он-лайн трансляцію засідань сесій райради, про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Чудейського НВК, про внесення змін до Районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота” на 2014-2016 роки.

Були також розглянуті депутатські запити щодо окремих питань життєдіяльності району. Більш детально про прийняті радою рішення можно ознайомитись на веб-сторінці районної ради в розділах "сесії" або "документи".

В роботі сесії районноїради взяли участь депутати обласної ради Березовський Г.В., Федорович Ф.К., Фочук С.Г. та зступник голови Чернівецької обласної ради Маніліч В.М.
 
 
 
 
 
 

  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми