Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

10.06.2015 10:47

ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ОПИСАЛИ СВОЇ МРІЇ НА ПАПЕРОВИХ МЕТЕЛИКАХ - МОЖЕ, ЗДІЙСНЯТЬСЯ? |  Благодійність

Море втіхи та щирих посмішок подарували організатори свята «Калейдоскоп дитячих мрій» 70 діткам з особливими потребами, які проживають у районі. У перший день літа у туристично-розважальному комплексі «Аква-плюс» для них підготували різноплановий відпочинок: майстер-класи з виготовлення обручів-віночків, патріотичної символіки та букетів з цукерок, конкурс малюнків, парад мильних бульбашок, складання пазлів у вигляді кордонів України тощо. Організаторами заходу стали голова районного товариства батьків дітей-інвалідів «Богдан» Галина Токар, депутат Кам’янської сільської ради Марина Домитрюк, а також педагогічний та учнівський колективи Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор - С. М. Кожелянко), які підготували для гостей майже трьохгодинну концертну програму.
На свято завітали почесні гості, постійні меценати і благодійники товариства: голова районної ради Катерина Гуцуляк, начальник служби у справах дітей РДА Наталя Косован, депутат обласної ради Світлана Фочук, депутат районної ради Ольга Гідора, представники клубу «Успішна чернівчанка» (голова - Галина Марараш), Українсько-американського проекту «Дітям Буковини»- Таїсія Соколовська, підприємці Ольга Костеняк (вона стала основним меценатом свята: придбала матеріали для виготовлення віночків і спільно з волонтерами Тетяною Костеняк та Олександрою Яреміцою провела майстер-клас для дітей) та Родіка Українець з Великого Кучурова, вчителі Красноїльської ЗОШ № 3 і, зокрема, педагог-організатор Валентина Горащук, інші.
- Також нам допомогли працівники управління освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА (начальник - А. І. Гакман), які безкоштовно надали транспорт, щоб доправити дітей до відпочинкового комплексу “Аква-плюс”, - додала організатор заходу Галина Токар. - Директор районного будинку національних культур Тетяна Кокошина привела з собою групу клоунів, які веселили малечу. Голова обласної громадської організації «Вертикаль» Лариса Кубасова-Бесанова організувала для учасників дійства справжній… ляльковий театр, залучивши до постановки казки «Ріпка» дітей з обмеженими фізичними можливостями. Цікаво, що всіх гостей зустрічав дитячий духовий оркестр з Кам’яни.
Кожній дитині вручили подяку за участь у майстер-класах та цінні подарунки, які придбали за кошти товариства «Богдан», італійської ініціативної групи «Подаруй дитині посмішку» (керівник - Оксана Ткачук-Гаденко) та районної організації Товариства Червоного Хреста (голова - Ольга Євдокименко). Також малеча долучилася до, так званого, фейс-арту - на обличчі дітей спеціальними фарбами зобразили патріотичну символіку. А своєрідною родзинкою заходу стали різнобарвні паперові метелики, на яких діти описали свої мрії. Вони «полетять» до Італії, де на них чекає давня приятелька товариства і постійний меценат Оксана Ткачук-Гаденко. Наша краянка, яка вже тривалий час проживає у цій далекій країні, спробує за можливості втілити мрії у дійсність. А завершився «Калейдоскоп дитячих мрій» флеш-мобом «Діти - за щасливе майбутнє України». Його маленькі учасники з синьо-жовтими кульками у руках утворили слово «мир».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 05.06.2015

Tеми