Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

09.06.2015 11:59

На сесії Сторожинецької районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Перед початком пленарного засідання в залі вшанували вояків-сторожинчан, які проходили службу в зоні антитерористичної операції, висловили юнакам вдячність за чесне та відважне виконання громадянського обов'язку.
Депутати заслухали звіт голови  районної  державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а  також про  реалізацію  районною  державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень, звіт районного фінансового управління про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року, та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік. З інформацією про стан забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа перед депутатами виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Косован.
Депутати також розглянули звернення громадян району про надання матеріальної допомоги, внесли зміни до штату Сторожинецької центральної районної лікарні, заслухали звіти про депутатську роботу своїх колег Костянтина Тариці та Валерія Білика, прийняли звернення до керівництва держави щодо тарифної політики. З цих та інших питань порядку денного сесії були прийняті рішення, з якими можна ознайомитися на веб-сторінці районної ради.
Пропонуємо також фотосесію з сесійної зали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   


  • Автор:Фото Дмитра БАЛІНОВА
  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми