Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

07.05.2015 15:07

Завершилося стажування молоді в апаратах державних органів |  Діяльність органів місцевого самоврядування

06 травня в кабінеті голови районної ради відбулося підсумкове засідання учасників стажування, які впродовж місяця  з 24 березня по 24 квітня  набували навичок та знань у різних управліннях і відділах райдержадміністрації, районної ради та міської ради. Участь в заході взяли голова районної ради Катерина Гуцуляк, голова райдержадміністрації Ярослав Бартош,  заступник голови районної ради Іван Патарак , в.о. міського голови Ярослав Манчук.

„Через залучення молоді до роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування відбувається активізація громадянської позиції, формування лідерських якостей учасників, підвищення політичних знань та культури молоді. Ми повинні ставати активними, відкритими і змінюватися. Стажери розвіяли страх, що влада не йде на діалог. Сторожинеччина попереду інших районів, маємо надію на майбутню співпрацю та створення спільного проекту”, - зазначила автор ідеї та керівник проекту, голова молодіжної ініціативи Центру успішної молоді, наша краянка Оксана Білик.

Учасники стажування  мали можливість поділитись враженнями, висловити свої побажання, зауваження та пропозиції та дати оцінку загальній організації проекту, в якому приймали участь, а також заповнили анкети учасника стажування. Молоді люди згадали заходи, які кожному найбільше запам’яталися за період стажування.

Було обговорено також стан формування та виконання бюджетів органів місцевого самоврядування району, зокрема м. Сторожинець.

Учасники стажування подякували  за отриманий практичний досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування та позитивно оцінили роботу керівників цих органів. Учасники наради не обійшли увагою і процеси децентралізації. Вони висловили думку про те, що необхідно змінювати модель управління, йти по шляху розвитку відповідно до Закону України „Про добровільне об’єднання громад” при цьому давши людям час на обговорення та продовжувати роз’яснювальну роботу, щоб громади могли самостійно приймати рішення.

Голова районної ради Катерина Гуцуляк подякувала учасникам стажування та запросила всіх  прийняти участь у заходах, які пройдуть 8-9 травня з нагоди відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни та подарувала кожному на згадку „червоні маки”, виготовлені дітьми Центру дитячої та юнацької творчості та  Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, як символ безневинно пролитої крові.

Очільники району та міста вручили сертифікати про стажування та на згадку учасники наради зробили спільне фото.

  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми