Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

08.04.2015 15:39

МОЛОДЬ НА СТАЖУВАННІ В ОРГАНАХ ВЛАДИ |  Суспільство

Дев’ять молодих людей пройшли відбір для стажування в органах державної влади району та міста. Впродовж місяця - з 24 березня по 24 квітня - вони набуватимуть навичок та знань у різних управліннях і відділах райдержадміністрації, районної ради та міської ради. Мова йде про випускників та студентів вищих навчальних закладів, які здобувають різні спеціальності, але усіх їх поєднує бажання навчитися, працювати на користь громади. Серед активістів-стажерів - молоді люди зі Сторожинеччини, з обласного центру і навіть з Тернопільської та Хмельницької областей.
- Чотири дні по чотири години у тиждень вони проходитимуть стажування у органах влади району та місцевого самоврядування, - повідомила ініціатор проекту, голова молодіжної ініціативи Центру успішної молоді, наша краянка Оксана Білик. - Також на стажерів чекатимуть цікаві лекції, зустрічі з громадськими активістами області та столиці, виїзди у населені пункти району для ознайомлення з культурною спадщиною Підгір’я, культурою національних меншин. Таким чином, прагнемо дати змогу здобути новий досвід і в такий спосіб самореалізуватися. Я теж часто співпрацюю у різноманітних проектах. Зокрема, минулого тижня повернулася з Швейцарії, де разом із ще дев’ятьма українцями, взяла участь у проекті «Майстерня європейської політики», протягом якого ми відвідали парламент Швейцарії, зустрічалися з міністрами…
Приємно, що керівники райдержадміністрації, районної та міської рад пішли нам назустріч і дозволили молоді стажуватися у державних структурах. Після Революції Гідності органи влади стали ближчими до людей, працюють прозоро, а керівництво району та міста бачить перспективу співпраці з молоддю.
Стажери зустрілися з головою райдержадміністрації Ярославом Бартошем, головою районної ради Катериною Гуцуляк, заступником голови РДА Юрієм Фурнікою, секретарем міської ради Ярославом Манчуком, де обговорили різні аспекти подальшої співпраці.
-  Радий, що є молоді люди, які мають бажання працювати на державній службі, хоч ця праця є непростою і часто невдячною, - зауважив у виступі голова РДА Ярослав Бартош. - Райдержадміністрація максимально сприятиме проходженню стажування у обраних вами управліннях та відділах, щоб ви почерпнули нові знання і навички, які вам знадобляться у майбутньому. Пам’ятайте: потрібно працювати, не покладаючи рук, щоб принести користь людям.
- Хочеться, щоб ви стороннім оком поглянули на нашу працю, - додала голова районної ради Катерина Гуцуляк, - щоб чогось навчилися у нас, вказали на наші недоліки. Коли ми говоримо про майбутнє, мріємо про забезпечене, щасливе життя у вільній, незалежній державі, то часто забуваємо, що для цього треба прикласти максимум зусиль вже сьогодні.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.03.2015

Tеми