Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

08.04.2015 14:58

УЧНІ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З... РАЙОННОЮ ВЛАДОЮ  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Учні загальноосвітніх шкіл району активно долучаються до волонтерської допомоги українському війську. Зокрема, вони брали безпосередню участь у акціях «Зігрій воїна», «Ліки - замість квітів», «Допоможи українській армії», «Напиши лист солдату», «Школярі Буковини - українському війську», «Одна школа - один захисник». На уроках трудового навчання діти виготовили більше трьохсот міні-пічок-обігрівачів для солдат, зв'язали більше тисячі пар шкарпеток та 255 пар рукавичок, виготовили 26 маскувальних сіток (найбільше-вихованці Снячівської ЗОШ). У своїх листах учні висловлювали щиру підтримку нашим захисникам, бажали їм здоров'я та якнайшвидшого повернення додому, прикрашаючи такі листи патріотичними гаслами та малюнками. А ще - проводили збір теплого одягу та коштів (за весь період зібрали близько ста тисяч гривень, які направили як цільову адресну допомогу сім'ям загиблих героїв Підгір'я, пораненим учасникам АТО та мобілізованим тощо). А під час акції «Миколай Тебе любить» школярі зібрали 45 мішків з теплим одягом та іграшками, а також 53 коробки з новорічними подарунками, солодощами та печивом і відправили їх для дітей, які проживають у східних областях України. І нині продовжують свою волонтерську діяльність, долучаючись до акцій «Підтримай українську армію», «Школярі Буковини - українському війську» та «Пасхальний кошик для солдата».
Бажання молодого покоління допомогти нашим захисникам на передовій відзначила районна влада. Тож, вирішила підтримати ініціативи учнів і підписала з районною радою учнівського самоврядування «Крок» угоду про співпрацю. Підписання цього документа було закріплене печаткою та «діловим» потисканням рук між головою райдержадміністрації Ярославом Бартошем та головою райради учнівського самоврядування «Крок» Вадимом Гатежем.
- Радий, що учні Підгір'я є активними в життєдіяльності району та України загалом, мають прагнення здобути якісну освіту і ростуть справжніми патріотами своєї держави, - зауважив Ярослав Бартош.
- Дякую за підтримку учасників АТО. Наші захисники дуже цінують таку допомогу - ваші шкарпетки та рукавички зігрівають їхні тіла, а малюнки - душу. Прості речі там, на передовій, набувають особливо важливого змісту. Райдержадміністрація та районна рада є відкритими до співпраці з вами і готові підтримати усі ваші ініціативи. Ми маємо достойну зміну, яка підростає у ваших особах.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.03.2015

Tеми