Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

24.03.2015 11:41

Керівники району привітали ювілярів |  Вітаємо!21 березня виповнилося 90 років учаснику бойових дій у Великій Вітчизняній війні, фронтовику, КОЛІСНИКУ Олександру Тодоровичу, жителю села Тисовець. Ветеран пройшов довгий військовий шлях фронтовими дорогами. Служив у саперних військах, отож довелося багато чого побачити. Приймав участь у наведені переправ при наступі радянських військ у Німеччині, отримав за це подяку від командувача фронтом Жукова Г.К. Після війни довгих сім років служив в окупованій Німеччині, приймав участь у розмінування об'єктів, забезпеченні перебування військових частин у групі радянських військ. Був нагороджений орденами та медалями за особисту хоробрість та відвагу.
Привітати з ювілеєм до Олександра Тодоровича завітали голова районної ради К.Гуцуляк, заступник голови райдержадміністрації Ю.Фурніка, голова районної ветеранської організації А.Іванніков.


23 березня святкував своє 60-річчя начальник центрального відділення поштового зв'язку Сторожинець Микола Александрюк.
Найперше, що характеризує принципи роботи Миколи Олександровича - довіра. Він сформував колектив, якому довіряє. І не тільки довіряє, але й вірить. Залишається у всіх ситуаціях, насамперед, людиною. Простий і щирий в спілкуванні. Таким знають його підлеглі. Таким він є і в колі друзів, які поділяють головне захоплення - тихе “полювання” з вудочками над водним плесом, відпочинок на Дністрових кручах біля “козацької” юшки. Природу Микола Олександрович любить з тією відданістю і беззастережністю, як це уміють тільки люди доброго сільського коріння.
А дитинство Миколи Александрюка прийшло у Борівцях Кіцманського району. Близькі товариші жартують з цього приводу: кажуть, що Борівці дали більше нардепів, ніж область в цілому. Вихідці з цього села дійсно є, як правило, діяльними і небайдужими людьми.
Сторожинець став свого часу другою малою батьківщиною ювіляра. Тут знайшов і справжню роботу, і справжніх друзів, і справжнє родинне тепло. Сім’я - надійна гавань, в якій можна відпочити від усіх великих і малих життєвих проблем. Тут завжди на нього чекає дружина Валентина, яка працює педагогом. Тут змужніли і виросли сини Євген та Олександр. А найбільша втіха - маленький онук, який приніс у родину велику радість і надію на мирне і гарне майбутнє: бо ж діти народжуються на добро, про що здавна існує повір’я.
Час невловимо біжить, і йому не підвладні жодні перешкоди. Дасть Бог, ще не одну життєву дату відзначатиме наш ювіляр. І дуже хочеться, щоб з роками не змінював в собі головного - людяності і життєлюбності. І отримував те ж навзаєм.

  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми