Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

05.03.2015 13:34

ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ В ІТАЛІЇ |  Благодійність

Ми не раз повідомляли про різні благодійні акції земляків-сторожинчан, які перебувають в Італії. Останнім часом ця діяльність набула значного розмаху і вийшла за рамки окремих акцій. Тепер діаспора об’єднала свої зусилля, щоб не тільки підтримати дітей-інвалідів чи тих, кому необхідні кошти на лікування, а й регулярно допомагає бійцям в зоні АТО, переселенцям зі сходу України і т. п.
Днями таку допомогу отримала мати трьох дітей з Донеччини Ольга Калашнікова. Ковдри, постільну білизну, посуд та ще багато необхідного для домашнього затишку жінці вручили в районній раді, куди потрапила італійська передача, скерована нашою краянкою - патріоткою Тамарою Сенюшко.
- Я з дітьми приїхала з Донеччини на відпочинок, але назад вже не повернулася: містечко Докучаєвськ зайняли сепаратисти. Мешкаємо у будинку родини сторожинчанки Кричко Наталії. Таких порядних і щирих людей ще не зустрічала на своєму життєвому шляху. Хай їм Бог віддячить за все! - поділилася Ольга Калашнікова.
До речі, подружжя Кричків прийняло під свій дах не тільки цю жінку з дітьми. Тривалий час там проживають і родичі пані Ольги - ціла велика родина. Подарунок від італійських сторожинчанок дуже доречний: адже рано чи пізно треба буде шукати інше житло.
- Ми дуже дякуємо землякам, які, навіть перебуваючи на чужині, вболівають за Україну, за нас - людей, яких зігнала з місця війна, - додала донеччанка.
Ми також горді з цього. І бажаємо Тамарі Сенюшко та всім її однодумцям залишатись такими ж небайдужими.
На знімку: подарунки з Італії О. КАЛАШНІКОВІЙ передали І. ПАТАРАК та С. ЧУВИК.

  • Автор:Лариса ЛЄВІНА.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.02.2015

Tеми