Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

05.03.2015 13:26

ТОРІК КОЛЕКТИВ ЛІСГОСПУ НАДАВ ДОПОМОГУ БІЙЦЯМ НА 336,5 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ  |  Економіка

Надіслані на передову пиломатеріали та баланси на суму майже 90 тисяч гривень, екіпірування, медикаменти, продукти харчування, тепловізор та інші військові обладунки, вартість яких понад 270 тисяч гривень, допомога сім’ям загиблих у зоні АТО краян та лікування поранених… Такими благородними справами може похвалитися далеко не кожне підприємство на Підгір’ї. Все це справа рук працівників ДП «Сторожинецький лісгосп». Частково вони пожертвували благодійні внески зі своїх заробітних плат, частково кошти надали лісгосп та профспілка. Всього ж підприємство передав на потреби українського війська благодійну допомогу на суму 336 з половиною тисяч гривень. Також у зону АТО відправили сім одиниць автотранспорту (!).
Про це повідомив голова профкому Микола Косован під час конференції трудового колективу, яка відбулася нещодавно. Про результати роботи у минулому році та плани на 2015-й доповів директор Ігор Беленчук.
Зокрема, Ігор Іванович зауважив, що обсяг реалізованої продукції держлісгоспу торік збільшився у порівнянні з 2013-м роком на 14,2% (з 77 мільйонів 409 тисяч гривень до 88 мільйонів 403 тисяч гривень), суттєво зросла рентабельність виробництва, збільшилася заготівля деревини. Це дало можливість отримати 5 мільйонів 615 тисяч чистого прибутку (для порівняння: у 2013 році - 497 тисяч гривень) та поповнити державну казну на 4 мільйони 512 тисяч гривень, що майже вдвічі більше, ніж у 2013 році. До місцевого бюджету торік сплатили 4 мільйони 845 тисяч гривень.
У обговоренні актуальних питань взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Ковальський, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах, головний економіст держлісгоспу Ганна Токарюк та інші.
Також на конференції прийняли новий колективний договір, завдяки чому врегулювали питання оплати праці та преміювання кращих працівників підприємства, затвердили соціальні гарантії та оздоровчу програму для лісівників та їхніх дітей.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.02.2015

Tеми