Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

09.02.2015 14:03

ЯКЩО МИ НЕ ЗУПИНИМО ВІЙНУ СЬОГОДНІ, ТО ВОНА ЗАВТРА ПОСТУКАЄ В НАШІ ДОМІВКИ  |  Заяви та звернення

Шановна громадо! Дорогі краяни!
Сьогодні наша держава переживає надзвичайно складний час - підступну неоголошену війну, яку веде з нами путінська Росія. Війну, яка проливає кров та забирає життя людей, руйнуючи міста та села. Війну, що стала наслідком свідомої, багаторічної політики колишніх керівників держави, спрямованої на знищення армії та обороноздатності країни, деморалізацію суспільства, поділ країни на Схід і Захід, за віросповіданням з єдиною метою - знищити Українську державу та поневолити волелюбну і працьовиту націю.
Нині йде боротьба за справжню незалежність України. І ведуть її на сході нашої країни кращі сини держави. Пишаюся нашими хлопцями, які стоять на захисті територіальної цілісності, незалежності та соборності України. Адже це - велика честь для кожного чоловіка: захищати свою державу, свою родину.
Війна - це не тільки виклик для України, це - виклик для всього світового співтовариства, порушення світового порядку встановленого після Другої світової війни.
У зв’язку з небезпекою державній незалежності України, необхідністю підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України, інших військових формувань на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави нещодавно Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».
У Міністерстві оборони зараз працюють волонтери, що дозволило покращити систему придбання речового майна та знищити корупційну складову. Тому можна констатувати, що ситуація з забезпеченням суттєво змінилася на краще. Вона далека до ідеальної, але порівняти те, що було рік тому, і те, що є зараз - це дві різні логістичні системи, дві різні системи забезпечення. Сьогодні діє набагато ефективніше.
Дорогі земляки!
Закликаю Вас проаналізувати ситуацію, яка відбувається на сході України, і зрозуміти, що
лицемірна, неоголошена війна, яку веде Росія, де професійні бойовики, які пройшли вишкіл в гарячих точках, грабують, знущаються та жорстоко вбивають місцевих жителів, насильно під страхом смерті забирають придатних чоловіків до збройних формувань самопроголошених ДНР та ЛНР, стосується не тільки жителів східної України, а й кожного з нас зокрема.
Адже ніхто не може дати гарантії, що залпи «Градів» та артилерії, смерть та розруха- не торкнуться нас та нашої землі. Тому нам необхідно перестати ділити державу на Західну та Східну. Ми всі - громадяни України, які у разі необхідності повинні виконати наш конституційний обов’язок і стати на захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.
Я переконаний, що всі разом ми обов’язково переможемо агресора, наведемо лад та.заживемо справжніми господарями в незалежній, суверенній, соборній, демократичній, могутній державі - в своїй Україні.
Слава Україні! Героям Слава!

  • Автор:Ярослав БАРТОШ, голова районної державної адміністрації
  • Джерело: "Рідний край" від 30.01.2015

Tеми