Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

09.02.2015 09:53

ЗАХОДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСТКОВОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша за участю голови районної ради Катерини Гуцуляк, керівників силових структур району відбулася нарада з головами сіл Підгір’я.
Захід розпочали хвилиною мовчання у знак вшанування пам’яті мирних жителів, які трагічно загинули 24 січня 2015 року у Маріуполі внаслідок масового обстрілу житлових районів міста терористами.
Під час зустрічі обговорили заходи щодо організації проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району. Під час наради виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що у зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією у державі питання мобілізаційної підготовки є надзвичайно актуальним. «Трагічні події під Волновахою та в Маріуполі, що призвели до загибелі мирних жителів, черговий раз продемонстрували нам загрози, які несе російська агресія для нашої держави та регіону. Тому виконання заходів щодо організації проведення часткової мобілізації на території району є першочерговим завданням районної влади та місцевих громад», - підкреслив Ярослав Бартош.
Очільник виконавчої влади району наголосив на необхідності проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо тлумачення мобілізаційної підготовки. Ярослав Бартош закликав голів місцевих рад району підвищити увагу до соціально-побутових умов родин військовозобов’язаних, призваних у зв’язку з частковою мобілізацією, вивчити їх реальний стан та виробити варіанти надання їм соціальної, психологічної чи інших видів допомоги й підтримки. Відтак про організацію мобілізаційної роботи на теренах Сторожинеччини проінформував новопризначений військовий комісар районного військового комісаріату Іван Яремійчук, який зазначив, що військовий комісаріат здійснює проведення часткової мобілізації. Наразі триває робота щодо вручення повісток на проходження медкомісії та уточнення особистих даних.
Наприкінці наради головам місцевих рад вручили повістки для оповіщення військовозобов’язаних.

  • Джерело: "Рідний край" від 30.01.2015

Tеми