Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

27.01.2015 10:37

"Різдв'яні зустрічі" об'єднали сельчан різних віросповідань |  Духовне життя

Очевидно, такими міркуваннями і керувалися організатори заходу «Різдвяні зустрічі», який відбувся минулої неділі у клубі фс. Кам’яна-Глибочок. Парафіяни різних віросповідань -православної церкви Різдва Христового (КП), християни віри Євангельської (баптисти), адвентисти сьомого дня, прихожани церкви християн віри Євангельської України - об’єдналися у спільній коляді - прославленні Всевишнього. Їхні номери доповнювали старовинні автентичні колядки, які прозвучали з уст дитячого гурту «Берегиня» та фольклорного колективу «Горлиця», що діють при місцевому закладі культури. Учасники трьохгодинного концерту виступали у вишиванках.
- Подібний захід провели вдруге, - розповіла завідуюча клубом Сніжана Іліка. - Восени минулого року парафіяни різних церков взяли участь у концерті «Нас єднає духовна пісня». На щастя, настоятелі та парафіяльні громади усвідомлюють, що у цей, доволі сумний для нашої держави, час нам потрібно об'єднуватись у спільній молитві, прохаючи Господа зіслати з неба мир для нашої Вітчизни.
До організації «Різдвяних зустрічей» долучилися і спонсори: депутати Кам'янської сільської ради Георгій Свереда та Марія Солтич. За їхній рахунок усім колективам на згадку про захід подарували настінні годинники, а згодом запросили до солодкого столу.


  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 23.01.2015

Tеми