Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

21.10.2014 14:08

70-річний ювілей відсвяткував Михайло Олексійович Вовк |  Вітаємо!

Голова районної ради Катерина Гуцуляк і голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно із головою районного комітету профспілки державних працівників Ольгою Гінчак, головою районної ради ветеранів Анатолієм Іванніковим, та трудовим колективом районної ради і райдержадміністрації привітали з нагоди 70-річного ювілею ветерана державної служби та органів місцевого самоврядування Михайла Олексійовича Вовка.

Михайло Олексійович - справжній професіонал, висококваліфікований фахівець, досвідчений службовець, який віддав службі в органах державного управління та місцевого самоврядування понад 40 років плідної, натхненної праці. Відвертий, щирий, принциповий, чесний та безкорисливий, завжди готовий до добрих справ і благородних вчинків. Привітати ювіляра, який завжди користувався  незаперечним авторитетом та повагою серед колег, завітали численні друзі і товариші.

Зі словами привітання і глибокої поваги  звернулася до ювіляра голова районної ради Катерина Гуцуляк. Найкращі слова вдячності сказав голова райдержадміністрації Ярослав Бартош. Очільники району подякували ветерану за довголітню сумлінну працю, професіоналізм та значні здобутки на благо району. Відтак побажали довгих років життя, здоров’я, мудрості та миру.

Привітання, спогади, побажання лунали на адресу ювіляра від Ольги Гінчак, Анатолія Іваннікова, Володимира Філіповича, Мирослави Ілащук.

На завершення Михайлу Олексійовичу вручили квіти, спільну почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду.


  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми