Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

15.10.2014 10:31

На Свято Покрови до Сторожинця завітав парафіяльний хор з Івано-Франківщини |  Духовне життя

Цієї неділі у районі урочисто відзначили світле свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 72-у річницю створення Української Повстанської Армії.
Вже традиційно захід розпочали з молебню за українськими героями, які полягли на полі бою за волю та незалежність Батьківщини у минулих століттях і за тих, які гинуть нині - воїнами УПА, Героями Небесної сотні, загиблими учасниками АТО та ін.
Згодом до присутніх звернулася голова районної ради Катерина Гуцуляк. Вона відзначила патріотизм та жертовність патріотів України, які у всі часи прагнули справжньої свободи для своєї держави. Катерина Георгіївна зауважила, що недарма День українського козацтва та Української повстанської армії відзначають у свято Покрови Пресвятої Богородиці, адже українські бійці завжди вважали Богоматір своєю заступницею і покровителькою.
Приємною несподіванкою для присутніх стали виступи біля пам’ятника Борцям за волю України виступали маленьких козачат - вихованців міської школи-сад «Сонечко». А згодом незабутні враження подарував парафіяльний хор «Божа любов», який завітав на захід аж із Коломийського району Івано-Франківської області під керівництвом душпастира о. Івана Бойка. Діти та дорослі влаштували міні-виставу, під час якої вшанували загиблих під час протестних акцій на Майдані та у зоні антитерористичної операції, читали вірші, співали патріотичні і церковні пісні, які не змогли нікого залишити байдужим.

  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми