Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

14.07.2014 11:48

ОТЕЦЬ ІВАН ГОПКО ЗІ СТОРОЖИНЦЯ ДУХОВНО ПІДТРИМУЄ БІЙЦІВ У ЗОНІ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ  |  Духовне життя

Нещодавно до розташування підрозділів, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, прибув у ранзі капелана Української греко-католицької церкви отець Іван Гопко.
Отець Іван добровільно, за покликом серця прийняв рішення про приїзд в зону бойових дій, коли ще тільки починалося         збройне протистояння на сході країни. Тепер, коли виникла нагальна необхідність у забезпеченні духовних потреб              військовослужбовців, отець приїхав для того, щоб підтримати моральний дух Національної гвардії, яка щоденно зустрічається з небезпекою. Про це інформує група зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації східного АТО.
«Коли мова йде про стан душі, жодна служба не може замінити ту роботу, що проводить священик, якого сприймають як людину від Бога, - переконаний отець Іван. - Для особового складу не має значення приналежність до конфесії, бо вся ця різниця перекривається прагненням людини отримати слово Боже: молитви, сповіді, покаяння, причастя».
У своїй діяльності священик прагне охопити всі сфери «солдатського життя». Днями благословив особовий склад на ратну службу, прочитав молитву на захист життя українських військових.
Не залишилися без батьківської уваги і бійці, які несуть службу на блокпостах. Отець Іван, відправивши богослужіння на посту, вручив кожному бажаючому молитовники, надав духовну підтримку та дав обіцянку молитися за тих, хто цього бажає та потребує.
«Молитися за своє військо є велика честь для мене», - відверто говорить священик.
Завдяки старанням отця Івана найближчим часом у таборі мають відкрити каплицю, де кожен бажаючий, незалежно від конфесійної приналежності, зможе поставити свічку за здоров’я своїх близьких та побратимів, звернутися у молитвах до Бога.


  • Джерело: "Рідний край" від 11.07.2014

Tеми