Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

27.06.2014 12:10

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!..» |  Слово на споминІнформуючи наших краян у минулому номері газети про загибель 17 червня десятьох буковинців в зоні антитерористичної операції біля м. Щастя Луганської області, ми ще не знали, що серед них є й двоє наших краян. Чорна звістка облетіла наш край вже у п’ятницю, посіявши смуток і горе.
У суботу домовини з тілами полеглих доправили спеціальним рейсом на чернівецьке летовище. Їх у скорботі зустрічали родичі. З нашого району там побували також представники влади, окремі депутати, сільські голови з Михальчі та Давидівки, щоб у важку годину підтримати, допомогти рідним.
...Неділя. 9 година ранку. Похоронна процесія наближається до храму, що у Заволоці. Ховають Іллю Валявського, 1978 року народження, загиблого на східних землях.
- Це був дуже добрий чоловік. Він виріс в працьовитій родині. Трудився у Чернівцях. Це - гірка втрата як для сім’ї, так і для всього села, - говорить сільський голова Захарій Шевчук. - Кажуть, що він жартома обмовився у телефонній розмові з рідними: краще вмерти героєм, ніж все життя ховатись по кущах. І ось його не стало, не стало нашого земляка, сина, чоловіка, батька... Хай земля йому буде пухом...
Військовий караул віддав останні почесті...

А у Давидівці обряд поховання відбувся цієї ж днини в обідню пору. Попрощатись із земляком зійшлося чи не все село. А також люди зі сусідніх населених пунктів, голови сіл, депутати районної ради.
Тут ховали Іллю Леонтія, 1975 року народження. Напівсиротами залишилися четверо дітей.
У дорозі до вічного спочинку багато хто вигукував: “Герої не вмирають!”
У обрядах поховання взяли участь народний депутат України Олександр Фищук, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк, голова райдержадміністрації Ярослав Бартош, перший заступник голови виконавчої влади в районі Діана Ковальчук, заступник голова райради Іван Патарак, депутати обласної та районної рад...
Представники районної влади висловили близьким та рідним загиблих слова глибокого співчуття, а також засудили дії найманих бойовиків на сході України, які фінансує Російська Федерація.

  • Джерело: "Рідний край" від 27.06.2014

Tеми