Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

26.06.2014 13:12

ЯРОСЛАВ БАРТОШ МАВ РОЗМОВУ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСІЇ ОБСЄ В УКРАЇНІ |  Діяльність органів виконавчої влади

16 червня очільник райдержадміністрації Ярослав Бартош провів робочу зустріч зі спостерігачами спеціальної Моніторингової Місії Організації Безпеки і Співробітництва Європи в Україні – Робертом Ламбертом, Владіміром Крапівіним та Едуардом Сіморою.
Учасники зустрічі обговорили питання суспільно-політичної ситуації в районі, зокрема, проведення на Підгір’ї президентських виборів.
Як інформував Ярослав Бартош, волевиявлення сторожинчан на виборах Глави держави пройшло у правовому руслі, без застосування адміністративного ресурсу та тиску.
«Районна влада максимально сприяла якнайкращій організації виборів, однак жодним чином не втручалася у
виборчий процес», – запевнив очільник районної державної адміністрації.
Під час заходу мова також йшла про потенціал району у разі необхідності прийняття переселенців із Криму та східних регіонів держави. З цього приводу керівник виконавчої влади району зазначив, що районна влада готова оперативно реагувати на поставлені урядом завдання, зокрема, щодо надання житла, організації навчання дітей та працевлаштування людей.
Водночас представники міжнародної організації цікавилися дотриманням прав населення у мовних, національних та міжконфесійних питаннях. Як зазначено, Сторожинеччина – район, де мирно співіснують представники різних національностей та конфесій. Не виникає також проблем на мовному ґрунті.

  • Джерело: "Рідний край" від 20.06.2014

Tеми