Новини

28.05.2014 09:48

Справи футбольні |  Здоров'я та спорт

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ
Після несподіваної поразки у грі з ФК «Черемош» з Вижниці (1:0), спортсмени «Підгір'я» нарешті себе реабілітували. Під час матчу з ще однією командою з нашого району - «Чудей-Красна» - «підгоряни» забили аж три м'ячі у ворота суперників (два - Павло Таланов та один - Олександр Омаров) і в результаті святкували перемогу - 3:0.
Аналогічним успіхом для «Підігр'я» увінчалася і наступна гра з ФК «Колос» у рамках четвертого туру змагань. Тоді перший гол у зустрічі забив гравець новоселицької команди, але ще до перерви пенальті реалізував екс-гравець ФК «Буковини» та «Львів», який нині виступає за «Підгір'я», Олександр Дележа. А у другому таймі переможні три голи, при чому за 22 хвилини (!), забив наш гравець Павло Таланов. Взагалі, цей 17-річний спортсмен, без сумніву, є кращим гравцем «Підгір'я» у цьогорічних змаганнях, адже, нагадаємо, він відзначився двома голами і під час матчу з ФК «Біла-Урожай» (результат гри був 1:3).
Зауважимо, що у третьому турі мали також зустрітися на футбольному полі ще дві команди зі Сторожинеччини - ФК «Маяк» з Великого Кучурова та «Зарінок» з Тисовця, але гру перенесли на 24 червня.
А ось четвертий тур, крім тріумфальної перемоги сторожинецької команди, приніс успіх й іншим футбольним клубам зі Сторожинеччини. Так, команда «Маяк» з Великого Кучурова, яка наразі лідирує у змаганнях, святкувала перемогу у грі з ФК «Путила» - 3:1 («дублем» відзначився Юрій Косован, ще один гол на рахунок «Маяка» «записав» Олександр Тодорович).
Футбольний клуб «Зарінок» з Тисовця здобув перемогу у виїзному матчі з ФК «Буковина-2» -1:0. Переможний гол на 62-ій хвилині забив Антон Батрак, який раніше виступав у молодіжному складі одеського «Чорноморця».
Першу перемогу у цьогорічних змаганнях здобула і команда «Красна-Чудей», перегравши вижницький «Черемош» з рахунком 3:1. Найкращий результат у грі показав Ілля Гуцуляк, який забив аж два голи.

КУБОК ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ
Визначилися усі учасники чвертьфіналу Кубка області з футболу. Крім команд «Підгір'я», «Красна-Чудей», «Путила» та «Буковина-2», які потрапили до цього етапу згідно з жеребкуванням, боротьбу за трофей також продовжать ФК «Маяк» з Великого Кучурова, «Зарінок» з Тисовця, «Черемош» з Вижниці та «Колос» з Новоселиці. Цьому посприяли їхні перемоги у іграх 1/8 Кубку.
Зокрема, ФК «Зарінок» виграв з рахунком 1:0 у «Металіста» (Кельменці) (гол забив тисовчанин Василь Луцик), а команда «Маяк» - у «Мамаївців» з результатом 3:1 (голи забили кучурівські гравці Юрій Косован (на 23 та 49 хвилині матчу) та Ладік Мелконян (на 13 хвилині). Слід зауважити, що команди з Тисовця та Великого Кучурова здобули перемогу у виїзних іграх, що вдвічі приємно.
До речі, спортивні оглядачі вважають фаворитами наступних ігор аж три футбольні клуби з Сторожинеччини -
«Маяк», «Зарінок» та «Підгір'я». Щоправда, матчі Кубку завжди багаті на сенсації, тому добре тренуватися та налаштовуватися тільки на перемогу потрібно гравцям усіх команд.

• Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 23.05.2014