Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

24.03.2014 11:39

НА ПІДТРИМКУ РОДИН ЗАГИБЛИХ ЄВРОМАЙДАНІВЦІВ З БУКОВИНИ |  Суспільство

Як нам стало відомо, одними з перших зібрали кошти і перерахували для родини О. Щербанюка жителі Михальчі (2 230 грн.), Старої Жадови (550 грн.), Комарівців (700 грн.), а також, як повідомив заступник директора терцентру Михайло Казюк, працівники згаданої установи (працівники стаціонарного відділення, що у Михальчі - 295, Чудейського -1400, соціальні працівники міста - 1 000 грн., інші соцпрацівники - 1 470 грн.
Також, наскільки нам стало відомо, для родини загиблого євромайданівця В. Аксенія зібрано 5 288 грн. у Тисовці, чому неабияк посприяв душпастир місцевого православного храму.
На згадані цілі здали кошти і голови сіл з Буденця, Їжівців, Кам’яної, Комарівців, Нижніх Петрівців, Старої Красношори. Збір коштів триває.
До речі, для тих, хто має намір перерахувати кошти на підтримку родини О. Щербанюка, нагадуємо реквізити:
Райфайзен банк “Аваль”, розрахунковий рахунок 2625424850, код банку МФО 356464, призначення платежу - Наталії Іванівні Щербанюк.
Для тих, хто має намір перерахувати кошти на підтримку родини В. Аксеніна, нагадуємо реквізити:
Приватбанк, номер картки 5211537434773144. Аксеніну Юрію Васильовичу.


ВОНИ МОГЛИ Б ЩЕ ЖИТИ, ЯКБИ НЕ КУЛІ СНАЙПЕРІВ

Щербанюк Олександр, 46 років, з Чернівців. Загинув 20 лютого на Інститутській. Учасник усіх виборчих перегонів, член ВО «Батьківщина».

Снайпер вцілив у нього просто біля чернівецького намету «Батьківщини», повідомляє прес-служба обласної організації партії. «Буковинська правда» пише, що в Чернівцях Олександр Щербанюк працював приватним підприємцем, займався будівництвом. У нього залишилась дружина, хвора мама і двоє дітей - син, який навчається в 9-класі та 20-річна донька. На Майдані був з самого початку з перервами. Перед тим, як їхати на Майдан востаннє, сказав дружині: «Щоби мої слова не розходилися з ділом. А я кажу, що справжній мужчина повинен бути там, де потрібні зараз люди, на передовій».

Аксенін Василь, 1962 р. н., з Чернівців. Отримав два важкі поранення 20 лютого від пострілів снайпера на Інститутській. У нього була пробита черевна порожнина та задіта тазостегнова кістка.

Помер 11 березня в лікарні в Польщі. Під час прощання із загиблим всі люди, присутні на Центральній площі, встали на коліна. По завершенні панахиди, його тіло понесли до Центрального кладовища у супроводі автомобілів чернівецького Автомайдану Під час ходи вулицями Головною та Героїв Майдану мешканці прилеглих будинків виходили із саморобними плакатами «Героям слава», «Герої не вмирають».
Поховали Василя Аксеніна на Алеї слави Центрального кладовища навпроти могили Олександра Щербанюка - першого загиблого на Майдані чернівчанина. У Чернівцях на його честь збираються назвати вулицю.

  • Джерело: "Рідний край" від 21.03.2014

Tеми