Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

21.03.2014 10:19

НОВА КНИГА ПРО РЕПРЕСОВАНИХ КРАЯН |  Суспільство

Плідно працює на творчому "фронті" доктор філологічних наук, науковець Ілля Васильович Попеску Днями у сторожи-нецькій друкарні побачила світ нова книга згаданого автора "Діяльність румунської обласної організації "Голгофа" у світлинах".
Книга з багатьма ілюстраціями має мету ознайомити читачів з діяльністю румунської обласної організації "Голгофа" на теренах Буковини.
Новий збірник має 10 розділів, кожен цікавий по-своєму. Дцже в них автор інформує читача про багатогранну діяльність товариства "Голгофа". Це, зокрема: участь у панахидах, освячення та реставрація символічних хрестів, капличок, місць, де були розстріляні невинні жертви тоталітарного режиму. А також - участь активістів товариства у різних з'їздах, конференціях, симпозіумах, семінарах, зустрічах з репресованими.
У книзі є цілий розділ публікацій, що розкривають трагічні події, через які пройшли буковинці під час сталінських репресій.
Над оформленням книги також працювали Роман Попеску, Анна Воронка-Фочук та автор цих рядків. Упорядник нового видання - Ілля Попеску. Наприкінці березня відбудеться презентація книги під час щорічної конференції товариства "Голгофа".
Упорядник висловлює щиру подяку п. Корнелію Константинеску, професору Політехнічного Університету з Цюриха (Швейцарія) за надану фінансову допомогу у виданні цієї книги.

  • Автор:Елеонора СКІПОР, старший вчитель, заступник голови обласного товариства "Голгофа".
  • Джерело: "Рідний край" від 14.03.2014

Tеми