Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Сторожинецький район

Новини

06.02.2014 08:12

ВЖЕ В ЦЬОМУ РОЦІ СТАЛОСЯ 13 ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД  |  Надзвичайні ситуації

Для профілактики дорожньо-транспортних пригод працівниками ВДАІ району було проведено ряд заходів щодо посилення контролю за дисципліною учасників дорожнього руху та поліпшення ситуації на дорогах міста та району в цілому.
Інспектори ВДАІ провели збори водіїв в ряді найбільших підприємств та установ міста і району, на яких було обговорено стан та заходи щодо попередження аварій, вказано на основні причини дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. У навчальних та дошкільних закладах проводили уроки з безпеки дорожнього руху, особливу увагу звертали на дотримання правил при переході вулиць та безпечного поводження під час ожеледиці.
На території нашого району за утримання в належному стані вулично-шляхової мережі відповідають філія "Сторожинецький райавтодор", що обслуговує 337 кілометрів доріг державного, регіонального та місцевого значення, КП Сторожинецьке ЖКГта КП «Карп ЕКО 2010», які обслуговують 138,7 кілометрів доріг. ВДАІ постійно здійснює контроль щодо належного утримання вулично-шляхової мережі.
Порушували проблему покращення умов утримання вулично-шляхової мережі та забезпечення комунальних і дорожніх організацій паливно-мастильними і протиожеледними матеріалами. В поточному році керівникам комунальних та дорожніх організацій було видано 4 приписи щодо усунення ожеледиці та снігового накату, на посадову особу було складено адміністративний протокол за ст. 188-28 КУпАП.
Протягом 2013 року у напрямку організації безпеки дорожнього руху було складено 6 протоколів за ст. 139 КУпАП (забруднення, пошкодження дорожніх шляхів), 1 - ст. 140 ч. 1 КУпАП (неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху), 5 - ст. 140 ч. 2 КУпАП (встановлення малих архітектурних форм без погодження з ДАІ), 4 - ст. 140 ч. 4 КУпАП (порушення, що призвело до ДТП), 13 - ст. 188-28 КУпАП (невиконання законних вимог, приписів).
З початку 2014 року на автодорогах району сталося 13 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 особи отримали тілесні ушкодження різного ступеня та 1 особа загинула.
Щоб покращити ситуацію, потрібні спільні зусилля Державтоінспекції та громадськості щодо неухильного дотримання вимог правил дорожнього руху України.

  • Автор:Михайло ДАНИЛЮК, інженер організації дорожнього руху ВДАІ Сторожинецького РВ УМВС України в Чернівецькій області, капітан міліції.
  • Джерело: "Рідний край" від 31.01.2014

Tеми