Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

03.01.2014 08:57

КАРАТИСТИ КЛУБУ “МАXIMUM” ПОВЕРНУЛИСЬ З ПЕРЕМОГОЮ ІЗ СЛОВЕНІЇ  |  Здоров'я та спорт

На щорічних міжнародних змаганнях з карате «Slovenia Open 2013» вихованці Павла Шестакова завоювали дві золотих та одну бронзову нагороди в індивідуальних категоріях. Нашим хлопцям вдалось вибороти такі місця серед великої конкуренції, з-поміж представників п’ятнадцяти європейських країн. У згаданих категоріях налічувалось понад 40 учасників.
На найвищу сходинку п’єдесталу піднялось двоє учнів районної гімназії - Олексій Гоцуляк (категорія куміте 10-11 років, 35 кг) та Ігор Шаповалов (куміте 10-11 років, 40 кг).  Бронзову медаль  здобув учень районного ліцею, десятирічний      Всеволод Боднар (категорія   ката 10-11 років). Ще декілька спортсменів   зі   Сторожинеччини посіли п’яті місця.
Представницькі змагання відбулись неподалік столиці, у місті Трбовле та зібрали більше півтисячі атлетів з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Швеції Боснії та Герцеговини, Болгарії, Данії, Сербії та інших країн. Також честь українського прапора на «Slovenia Open 2013» захищали атлети з Дніпропетровська та Одеси.

  • Автор:Павло ІВАНЧАК.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.12.2013

Tеми