Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

10.12.2013 10:23

ДРУГЕ МІСЦЕ В “МУЗИЧНОМУ ВОДОГРАЇ” |  Культура

Народний аматорський оркестр народних інструментів районного будинку національних культур під керівництвом самодіяльного композитора В. П. Верстюка до численних нагород та відзнак долучив ще одну: диплом ІІ ступеня управління культури облдержадміністрації за високий рівень та виконавську майстерність в обласному конкурсі “Музичний водограй”. Грамотною управління культури відзначено і солістку цього колективу Аліну Побіжан в номінації “кращий соліст-вокаліст”. До речі, виконувала вона пісню Володимира Верстюка на слова новобросківчанина Романа Ходана.
- Цей конкурс, заснований обласним управлінням культури, проводиться раз у два роки і є знаковою мистецькою подією краю. Перший його тур - на місцях, відбірковий. А другий цьогоріч проходив на базі учбово-методичного центру культури Буковини у Чернівцях. Дуже гарна творча атмосфера. Адже за кращі місця змагалися не тільки колективи, аналогічні нашому, а й аматорські оркестри, ансамблі народних інструментів, ансамблі народної музики та троїсті музики - всі, хто
мріє про звання народних, тож дбають і про відповідний рівень. Ми ж ще раз продемонстрували, що маємо це звання цілком заслужено, - розповідає директор районного будинку національних культур, керівник колективу-дипломанта В. Верстюк.
Він, як і всі учасники оркестру, задоволений перемогою. Адже поступилися лише оркестру училища мистецтв імені С. Воробкевича. Тепер подібна зустріч “народників” відбудеться аж у 2015-му році.

  • Автор:Лариса ЛЄВІНА.Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 06.12.2013р.

Tеми