Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

10.12.2013 09:23

...ВСІХ НАС ОБ’ЄДНУЄ ЛЮБОВ ДО ПІДГІР’Я, ПОВАГА ДО ЛЮДЕЙ, ЯКІ НАС ОБРАЛИ  |  День для святкування

Шановні краяни!
Вже традиційно 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування.
Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме її органи забезпечують реальну участь людей у розв’язані життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.
Ефективність діяльності місцевого самоврядування забезпечується, в першу чергу, його масовістю – достатньо підкреслити, що тільки у нас в районі працює 24 сільських, селищна, міська та районна ради, які об’єднують 600 депутатів в реальних правах і можливостях, наданих Конституцією і Законами України, в наближеності самоврядних органів до людей і територій, що дає можливість забезпечувати інтереси конкретного регіону.
Ми живемо в різних населених пунктах, говоримо різними мовами, маємо різні політичні уподобання, погляди на події, які відбуваються у суспільно-політичному житті та своє бачення шляхів вирішення тих або інших проблем. Але всіх нас об’єднує любов до Підгір’я, повага до людей, які нас обрали, відповідальність за долю громади, рідного краю та України.
З великою шаною ми промовляємо прізвища депутатів Чернівецької обласної ради - Героя України Березовського Георгія Васильовича, Плегуци Матвія Дмитровича, Федоровича Франца Карловича, Ротаря Георгія Дмитровича, Мельника Руслана Васильовича та інших, депутатів районної ради Босовича Олександра Сидоровича, Бурли Івана Сільвестровича, Гідори Ольги Петрівни, Кваснюк Валерії Віліусівни, Патарака Івана Вікторовича, Серецького Михайла Миколайовича, Федька Михайла Петровича та багатьох інших.
Саме завдяки активній конструктивній позиції депутатів, постійних комісій ради розробляються, затверджуються та реалізуються плани економічного та соціального розвитку району, районні програми розбудови найбільш актуальних сфер життя територіальних громад.
Сьогодні до розквіту добробуту наших громадян один шлях – забезпечення зайнятості та належних умов для роботи в галузях промисловості, сільського господарства, підприємництва, забезпечення духовних і культурних потреб людини. Створення гарантій належного соціального захисту усіх верств населення.
Копітку щоденну роботу з ефективного вирішення цих завдань очолюють керівники територіальних громад спільно з депутатами місцевих рад. Беззаперечним авторитетом і довірою громадян користуються міський голова Карлійчук Микола Миколайович, Красноїльський селищний голова Мітрік Овідіу Дмитрович, сільські голови Абрамчук Валерій Антонович, Бажура Світлана Іванівна, Долінська Мануела Георгіївна, Іонуц Сільвія Петрівна, Малованюк Іван Дмитрович, Сумарюк Володимир Ілліч, Піцул Анатолій Дмитрович, Федорян Микола Костянтинович та інші.
Ми всі розуміємо, що позитивних результатів діяльності органів місцевого самоврядування неможливо досягти без злагодженої роботи їх виконавчих структур, секретарів місцевих рад, бухгалтерських підрозділів, землевпорядників та інших спеціалістів які працюють в апаратах рад. Велике спасибі за вашу невтомну, щоденну роботу, адже саме від вашої компетенції, професіоналізму залежить рівень надання адміністративних послуг населенню, складається людська думка про державу.
Сьогодні ми не можемо не згадати з вдячністю про наших ветеранів, про людей, які внесли вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування на теренах нашого краю. Це Іліка Іван Октав’янович, Мазур Геннадій Васильович, Паладій Лазар Іванович, Данилюк Леонід Миколайович, Черкавська Віра Степанівна, Падурі Віктор Миколайович, Мілієвич Октавіан Олексійович, Іванніков Анатолій Іванович, Панцир Марія Антонівна та багато-багато інших.
Прийміть слова вдячності і поваги за Ваш професіоналізм, активну громадянську позицію, глибокий патріотизм та відданість ідеї розбудови в Україні місцевої демократії. Ваш досвід, ваша життєва мудрість і досі є тими орієнтирами, якими керується в своїй діяльності сучасне покоління посадовців місцевого самоврядування.
Ми всі розуміємо, що попереду у нас ще дуже багато роботи - напруженої і непростої. Але я впевнений, що вона буде дієвою, що в її основі стоятимуть справи заради Сторожинеччини – чудового куточка землі української, заради того, щоб нам не соромно було дивитись у вічі ні   дітям, ні онукам   нашим.
Тож бажаю кожному з Вас, шановні земляки, здоров’я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України.
З святом Вас - Днем місцевого самоврядування!

  • Автор:Петро БРИЖАК, голова районної ради.
  • Джерело: "Рідний край" від 06.12.2013р.

Tеми