Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

31.07.2013 13:07

"Спогади з різних періодів мого життя" |  Культура

Саме під такою назвою побачила світ нова книга нашого краянина Драгоша Токіце. Вона - десята за ліком, яка вийшла з-під пера фольклориста, етнографа, народного поета з Верхніх Петрівців. Більшість його книжок - це сторінки фольклору, пов'язані з весіллям, мапанкою, храмовими святами та іншими обрядами.
Драгош Токіце написав і про долю репресованих людей зі Сиретської долини, а ще - про відомих людей рідного села.
Ця ювілейна книга нещодавно вийшла у світу Сучаві, має 156 сторінок, на яких автор розповідає про неповторні миттєвості свого життя -дитинство, шкільні роки, юність, роботу у сільському клубі, на лісокомбінаті, захоплення художньою самодіяльністю. Є в книзі спогади і про вірних друзів, опубліковані й вірші автора. До речі, один з них присвячений поетові Іллі Мотреску з Красни «Пам'ять про Іллю Мотреску».
У книзі є фотографії з різних життєвих періодів, фотокопії грамот та дипломів, котрі отримав автор як в Україні, так і в Румунії.
Передмову до нової книги ДрагошаТокіце написали архієпископ Сучави та Радівців його преосвященство Пімен та доктор наук, голова культурного товариства «Штефан Великий» з Сучави п. Мугур Андронік. На обкладинці - сільський пейзаж біля підніжжя Карпат.
Вітаємо автора з новою книгою та бажаємо творчих успіхів і міцного здоров'я.

Tеми