Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

31.07.2013 11:57

У НАШОМУ РАЙОНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ІV ЕТАП «АЛЕКСАНДРОВ РАЛІ КАРПАТИ» |  Здоров'я та спорт

Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Франца Федоровича зі спортивним директором етапу кубку Європи, етапу чемпіонату України, чемпіонату Росії, міжнародного ралі «Александров ралі Карпати» Михайлом Лойленком та його заступником Владиславом Белінським.
Спільно із керівником виконавчої влади району представники «Александров ралі» обговорили організаційні питання щодо проведення IV етапу чемпіонату на території Сторожинецького району.
«Ми завжди раді приймати на Підгір’ї змагання такого високого рівня, - відзначив Франц Федорович. - І хоча організація подібних заходів потребує значної відповідальності, вони завжди є корисними для людей та презентації району в цілому».
Як повідомив спортивний директор ралі, цьогоріч перегони проходитимуть з 16 по 18 серпня.
Традиційно, старт IV етапу чемпіонату відбудеться на Соборній площі у м.Чернівці. Поряд із тим, жителі Сторожинецького району матимуть можливість споглядати яскраве видовище чемпіонату не тільки поблизу центральних трас, але й одразу у двох фан-зонах. Одна з них вже визначена: вона знаходитиметься на території туристично-розважального комплексу «Аква Плюс».
«Ми очікуємо від 60 до 80 екіпажів гонщиків. Кожен з бажаючих може відвідати наш штаб, який нині знаходиться на туристично-розважальному комплексі «Аква Плюс», подивитися автомобілі, а також ознайомитися з роботою кращих механіків», - зауважив Михайло Лойленко.
За його словами, перегони 2013 року запам’ятаються глядачам також і участю кращих російських спортсменів, адже вперше за історію українського ралі на території нашої країни відбудеться виїзний етап чемпіонату Росії.
У рамках наради також обговорено питання визначення основних маршрутів, які пролягатимуть через наш район, місця для відкриття другої фан-зони, створення умов для технічної інспекції ралі, а також набору волонтерів для організації заходу.
Наші краяни, які бажають допомогти у проведенні «Александров ралі Карпати», можуть звертатися до координатора волонтерів Сергія Вішимірського за телефоном: 095 845 55 41.

Tеми