Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

12.07.2013 10:09

Михайло Папієв: "Ми прагнемо об’єднати всю територіальну громаду ідеєю успішності Буковини”  |  Діяльність органів виконавчої влади

Мені особливо приємно відзначити, що, незважаючи на складну ситуацію в світовій економіці, Україна загалом і наша область зокрема змогли зберегти стабільність, більше того - системно провадити соціально орієнтовану політику, - підкреслив під час урочистостей з нагоди 17-ї річниці Конституції України Михайло Папієв. - Реформаторський курс Президента України Віктора Януковича активно переноситься сьогодні на рівень районів, міст і сіл краю. Регіонам передаються більші повноваження і розширюються функції. Звісно, зростає й відповідальність за реалізацію намічених планів».
За словами голови облдержадміністрації, зі зростанням впливу органів виконавчої та представницької влади краю на темпи розвитку області значно підвищується вимогливість до управлінських кадрів за виконання покладених на них функцій, за їх здатність забезпечити на місцях реалізацію економічних реформ. «Ми прагнемо об'єднати всю територіальну громаду регіону ідеєю успішності Буковини і спільним творенням власного буковинського майбутнього. Ідеологію успіху закладено в основу нашої стратегії розвитку краю на цей рік і подальшу перспективу», - зазначив Михайло Папієв.


Tеми