Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

12.07.2013 10:03

ПОТЕНЦІЙНУ ЗАГРОЗУ ВІД МАЛИХ РІЧОК У НАС ВИВЧАВ ПРЕДСТАВНИК СТОЛИЦІ  |  Проекти та інвестиції

В Україні діє Програма берегоукріплення малих річок. У нашому районі таких налічується декілька. Зокрема, Малий Сірет, Сіретель, Петровчанка не підлягають руслорегулюючим роботом. Останні дві повені наробили багато шкоди. Особливо це відчули жителі Банилова-Підгірного, Давидівки, Череша, Буденця, Нижніх Петрівців, Красноїльська, Верхніх Петрівців. Отже, тут склали дефектний акт та кошторис і необхідні документи направили у відповідне відомство.
У вівторок на Підгір’я навідалися керівник інфраструктури при Кабінеті Міністрів Євген Бровченко, начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Валерій Карвацький та начальник Дністрово-Прутського басейнового управління водних ресурсів Ян Дзюба. Вони здійснили робочу поїздку у декілька населених пунктів Підгір’я, в якій їх супроводжував заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глядченко.
- Ми побували у Череші, Верхніх Петрівцях, Їжівцях, Нижніх Петрівцях, Чудеї та Красноїльську, - розповідає Сергій Глядченко. - Під час оглядин об’єктів побачили картину, коли відстань від хати до річки становить всього 7 метрів. Тобто, є реальна загроза підтоплення, нищення будівлі водною стихією. Отож, саме ці місця увійшли до першочергового реєстру берегоукріплення, яке розпочнемо уже нинішнього року. Можливо, у Красноїльську додасться ще два об’єкти, які теж підлягають негайному усуненню небезпеки. Передбачено на всі роботи використати 17 мільйонів гривень. Тепер залишається сподіватися, що вони найближчим часом все-таки надійдуть у наш район і тоді почнуться роботи.

Tеми