Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

08.05.2013 15:02

Новини футболу |  Здоров'я та спорт

КОМАНДА «ПІДГІР’Я» ЗМАГАТИМЕТЬСЯ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ
Футбольна команда «Підгір’я» цього року не братиме участь ні в чемпіонаті району, ні області. Спортсмени «замахнулися вище» - боротимуться у чемпіонаті України серед команд-аматорів.
Нагадаємо, що торік футбольний   клуб  брав участь у змаганнях за Кубок України з футболу серед команд-аматорів.
- Водночас готуємо підростаюче покоління гравців ФК «Підгір’я», які виступатимуть за команду «Міські ринки», у склад якої увійшли юнаки 1997-1998 років народження з Сторожинця, Красноїльська, Чудея, Комарівців, Банилова-Підгірного, Їжівців, Старої Жадови та інших, - повідомив президент клубу Ілля ЯРЕМІЦА. - Це - кращі спортсмени, які представляли команди своїх населених пунктів на районних змаганнях. Вже цього року команда візьме участь у обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі.
-  Загалом у обласних змаганнях братимуть участь 10 команд , - додає тренер юнацької команди Василь БУЖАК. - Їх розподілили на дві зони. По три переможці з кожної підгрупи, які наберуть найбільшу кількість очок, боротимуться у фінальній частині.
Перша гра ФК «Міські ринки» відбулась у середу, 1 травня, на стадіоні «Дружба», що в Сторожинці. Фактично збірна району серед юнаків 1997-1998 років народження приймала команду з Новоселиці.
Наступні ігри футбольний клуб «Міські ринки» зіграє з ФК «Буковина-98» (матч відбудеться 8 травня), командами з Глибокої та Герци.

У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ТРИ КОМАНДИ ЗІ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ

ФК «МАЯК» З ВЕЛИКОГО КУЧУРОВА ГРАТИМЕ У ПЕРШІЙ ГРУПІ, СК «ЗАРІНОК» З ТИСОВЦЯ ТА ФК «КРАСНА-ЧУДЕЙ» - У ДРУГІЙ

Крім срібного призера минулорічного чемпіонату області з футболу та фіналіста Кубка області з футболу - футбольного клубу «Маяк» з Великого Кучурова, цього року у обласних змаганнях братимуть участь ще дві команди з нашого району - СК «Зарінок» з Тисовця та ФК «Красна-Чудей», у якому об’єднали спортсменів з Чудею та Красноїльська.
Спортивна гордість району - ФК «Маяк» - змагатиметься за перемогу у І групі. Його суперниками будуть команди ФК «Глибока», ФК «Новоселиця», ФК «Колос-Майя» (Новоселиця), ФК «Буковина-2» (Чернівці), ФК «Черемош» (Вижниця), ФК «Путила» та ФК «Металіст» (Кельменці).
Ігри першого туру чемпіонату розпочнуться після Великодня - 10-12 травня. Матчі відбуватимуться за круговою системою.
- Зберегли та дещо підсилили склад ФК «Маяк», тому сподіваємося на перемогу, - поділився планами представник команди Микола СОЛОНЕНКО. - Торік наша команда вперше стала срібним призером обласних змагань, цього року налаштовуємо гравців на перемогу у кубку та чемпіонаті області з футболу. І хай у цьому допоможе нам Бог!
Так що до вісімки команд, які змагатимуться у першій групі, не увійде футбольний клуб «Підгір’я» зі Сторожинця. Не братиме участь ця команда і в подібних змаганнях районного рівня. До речі: торік ФК «Підгір’я» посів п’яте місце у чемпіонаті області з футболу.
Срібний призер минулорічного чемпіонату району ФК «Чудей» та бронзовий - ФК «Красна» об’єдналися заради перемоги у обласних змаганнях.
Серед 14 команд, які вже заявили про бажання змагатися у другій групі чемпіонату області з футболу, є і представники Сторожинеччини - футбольні клуби СК «Зарінок» (Тисовець) та ФК «Красна-Чудей». До складу останнього увійшли гравці з ФК «Чудей» (він став срібним призером минулорічних чемпіонату та фіналістом Кубка району) та ФК «Красна» з Красноїльська (посів ІІІ місце у чемпіонаті).
- У обласних змаганнях об’єднана команда братиме участь вперше, - розповів тренер Олег ГУЦУЛЯК. - Боротимемося за перше місце, адже переможець у ІІ групі чемпіонату наступного року зможе взяти участь у відповідних змаганнях у І групі. Президентом ФК «Красна-Чудей» став депутат районної ради Дмитро Істратій, начальником команди та помічником в організаційних питаннях - Сафрон Мітрік, тренером доручили бути мені.
Команди ІІ групи чемпіонату змагатимуться у двох підгрупах, яким умовно дали назви «Захід» і «Схід». По три переможці з кожної підгрупи, які наберуть найбільшу кількість очок, боротимуться за перше-шосте місце.
У підгрупі «Захід» разом із СК «Зарінок» та ФК «Красна-Чудей» змагатимуться три команди з Кіцманського району (з сіл Борівці, Берегомет та Біла) та дві - з Заставнівського (с. Кадубівці та Васловівці). Перші ігри між ними відбудуться 9 травня. Тоді ФК «Зарінок» прийматиме вдома команду з Борівців, а ФК «Красна-Чудей» гратиме на виїзді з клубом з Васловівців.
Крім названих команд, у ІІ групі також змагатимуться ФК з Кельменецького, Новоселицького, Хотинського, Герцаївського, Глибоцького районів та Чернівців (Садгора).


  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 03.05.2013р.

Tеми