• реєстрація

Сторожинецький район

Новини

18.04.2013 10:06

СТОРОЖИНЕЦЬКІ КАРАТИСТИ ЗІ СПОРТКЛУБУ «MAXIMUM» ПЕРЕМОГЛИ У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ  |  Здоров'я та спорт

Вихованці СК «Maximum» здобули перше місце у загальнокомандному заліку на чемпіонаті чернівецької області з карате, здобувши 9 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород. Вони виступали під егідою ВФСТ «Колос», (тренер Павло Шестаков).
«Золотом» серед юніорів (до 65 кг) відзначився один з лідерів команди з Підгір'я, 16-річний Вадим Придолоб. "Бронзу" та "срібло" у дорослій категорії вибороли випускник лісового коледжу Микола Георгіян (абсолют) та студентка ЧНУ Ольга Пуканова (абсолют). Перші місця у розділі "ката" посіли Олег Горобець та Альона Савчук з Чудея. Не було рівних для наших каратистів у престижному розділі "командне куміте" (категорія 10-11 років), за яку виступали Олексій Гоцуляк та Ігор Шаповалов. Серед 9 команд наші хлопці впевнено посіли перше місце.
Одразу дві "золоті" медалі на рахунку учня Сторожинецького ліцею Всеволода Боднара.
Загалом у чемпіонаті взяло участь 280 спортсменів з усієї області, що представляли 6 клубів, та гості з Тернополя.

• Автор:Павло ІВАНЧАК.
  • Джерело: "Рідний край" від 12.04.2013р.