• реєстрація

Сторожинецький район

Новини

09.04.2013 14:32

СТОРОЖИНЕЦЬКІ СПОРТСМЕНИ КЛУБУ «MAXIMUM» ПІДНЯЛИСЬ НА РОСІЙСЬКИЙ П’ЄДЕСТАЛ |  Здоров'я та спорт

Дев'ять нагород у минулі вихідні здобули сторожинчани на Міжнародному турнірі з карате WKF, що проходив у Санкт-Петербурзі. У змаганнях взяли участь більше 400 каратистів з 15 регіонів Росії та спортсмени з Естонії і України.
З шести фіналів наші каратисти здобули дві золотих нагороди. Зокрема, Олексій Гоцуляк (10-11 років, до ЗО кг) впевнено подолав двох росіян та естонця, а у фіналі по хантею (за рішенням суддів) переміг технічного спортсмена з Санкт-Петербургу. Друге "золото" для команди здобула Діана Павлюк з Чудея серед дівчат (14-15 років, понад 54 кг).
"Сріблом" серед кадетів відзначилась призерка останнього чемпіонату України серед молоді Альона Савчук.
Серед дорослих "срібло" завоювала студентка ЧНУ імені Ю.Федьковича Ольга Пуканова. У фіналі Олі протистояла учасниця останнього чемпіонату світу та член національної збірної Росії (категорія до 61 кг). Хоча бій закінчився з нічийним рахунком, але, згідно з рішенням суддів, перемогу отримала росіянка за більшу активність.
У особистому ката друге місце посів Всеволод Боднар (категорія 8-9 років). Він був дуже близький до "золота", але у п'ятому фінальному колі програв технічному спортсмену з Москви. А друге "срібло" Боднар здобув разом з партнерами по команді Ігорем Шаповаловим та Олексієм Гоцуляком у командному заліку (10-11 років).
У загальному підсумку СК «Максимум» здобув дві золотих та шість срібних нагород. Усі спортсмени представляють ВФСТ «Колос».
Наразі дорослий склад команди СК «Максимум» готується до чемпіонату України за правилами JKS, який пройде у Харкові в середині квітня, а цієї суботи уся команда візьме участь у чемпіонаті області.

• Автор:Павло ІВАНЧАК.
  • Джерело: "Рідний край" від 05.04.2013р.