Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

08.04.2013 09:14

ПРО ОБ’ЄКТИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ФІНАНСУВАННЯ, ПРО ВІДКРИТТЯ КПП У КРАСНОЇЛЬСЬКУ ГОВОРИЛИ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІВАН ПОПЕСКУ ТА ГОЛОВА РДА Ф. ФЕДОРОВИЧ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ ЗУСТРІЧІ |  Діяльність органів виконавчої влади

Голова підкомітету з питань міжнаціональних відносин Комітету Верховної Ради України Іван Попеску під час візиту у наш район зустрівся з очільником виконавчої влади Сторожинеччини Францем Федоровичем, взяв участь у проведенні щотижневої апаратної наради у райдержадміністрації.
Народний депутат зупинився на питанні переліку об'єктів, які на Підгір'ї потребують фінансування з державного бюджету.
«Незабаром будуть внесені зміни до Закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік» в частині збільшення обсягу коштів на об'єкти соціально-економічної сфери. Тож необхідно відпрацювати кожен такий об'єкт у межах Сторожинецького району -відзначив Іван Попеску.
У цьому аспекті він також поінформував, що мав розмову з Міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою щодо прискорення процесу відкриття контрольно-пропускного пункту в Красноїльську. До того ж, за словами Голови
підкомітету з питань міжнаціональних відносин, незабаром очікується зустріч з представниками влади Румунії, на якій теж планують порушити зазначене питання.
У свою чергу, Франц Федорович зазначив, що питання відкриття контрольно-пропускного пункту є важливою умовою подальшого інфраструктурного і культурного розвитку нашого району, а також налагодження міжнаціональних зв'язків між Україною та Румунією.
Іван Попеску також поінформував присутніх щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  • Джерело: "Рідний край" від 05.04.2013р.

Tеми